שאנל הופכת חפצי יומיום לפריטי יוקרה במפעל 5

בקבוק המים של שאנל No5 אמור להיות אביזר חובה בקיץ הזה…

לפני 100 שנה השיקה שאנל את מה שעתיד להפוך לניחוח המוכר ביותר בעולם עם שאנל No5. עם תווים של ילנג-ילנג, וטיבר ויסמין, ניחוח הקאלט הפך עם השנים לשם נרדף למותג שאנל.

לעולם אל תוותר על חגיגה (או הזדמנות שיווקית נהדרת – ראה את הידוע לשמצה AW 2014 Lait De Coco Milk Bottle קלאץ'), צוות שאנל השיק קולקציית 17 חלקים במהדורה מוגבלת כדי לחגוג את הניחוח האייקוני. הקולקציה עושה כבוד לגרסה הראשונה של הבושם No5 – שנארז בבקבוק מעבדה.

חובבי המותג יכולים כעת לרכוש ג'ל רחצה ארוז בפחית צבע, טבליות רחצה בפח תה וקרם גוף בשפופרת צבע – כולם בניחוח No5. כמו כן, בהרכב יש את בקבוק המים של שאנל No5, שאמור להיות אביזר ה-Summers must have – הודות לעלייה של בקבוקי מים ומחזיקי מעצבים (הערה צדדית – כמעט יצאתי עם אחד כזה אבל לא ממש הצלחתי להצדיק 56 פאונד כאדם שכמעט בוודאות יטעה אותו בצינור).

על האוסף, תומס דו פרה דה סנט מאור, ראש משאבי יצירה גלובליים בשאנל, אומר "לא רק לדברים נדירים ביותר, בשימוש במשורה, יש ערך. הדברים שאנו משתמשים בהם הכי הרבה, אם הם מספקים חוויה יוקרתית, הם גם בעלי ערך. מס' 5 מערער חפצים יומיומיים ומדגים שוב כי יוקרה היא גם בחוויה שיש לנו בדברים. על ידי מתן הזהות מספר 5 לחפצים הללו, הם הופכים למוצרים יוקרתיים ואיקוניים, תוך שמירה על עיצובים משלהם".

מעריצי שאנל יכולים ליהנות מהחוויה הסוחפת בחנות הפינתית של סלפרידג'ס, הפתוחה לקהל עד ה-31 ביולי. האורחים יוכלו לעקוב אחר המוצר בשלבים שונים של פס הייצור, לצד הדגמות שובבות ובלתי פוסקות. "לבישת N°5 משנה את חיי היומיום. על ידי נטילת הזהות של מספר 5 והכנסתה לחפצים יומיומיים, CHANEL FACTORY 5 מאשרת את החוצפה של הבית, רוח החופש והיכולת להמציא את עצמו מחדש".

chanel.com
חנות הפינת סלפרידג'ס, W1A 1AB

מדריך ליסודות היופי לפני הנסיעה

אל תגרום לי להסמיק: המעשה והאל תעשה של רוזציאה