פנקו את השיער שלכם עם המנהלים

פנקו את השיער שלכם במגבות חג המולד עם המנהלים

מנהלי המנהלים השיקו מחדש את 'מנהטן' המפורסמת שלהם בדיוק בזמן לעונת החגים, ומשמשים כנקודת הגימור המושלמת לתלבושת המסיבה שלך.

כל אדם שאוהב מדיה חברתית יהיה מודע לכך ששיער גדול ובריא נמצא בטרנד בזמן האחרון ושיטת ה-pin-curls הפכה לאחרונה לוויראלית ב-TikTok. שיער גדול ובריא הוא תמיד בסטייל, וה- Headmasters 'Manhattan' לייבוש היא האפשרות המושלמת להשיג זאת.

המנהל הקריאטיבי וסטייליסט הסלבריטאים אנדרו בארטון אומר "הדבר היפה בטיפול הוא שהוא באמת מכבד את בריאות השיער, יוצר מראה קופצני ומבריק שיימשך כל הלילה".

ויותר מכך, ניתן ליצור את המראה המתאים לאינסטה בקלות מהנוחות של הבית שלך בשמונה צעדים פשוטים בלבד.

קלייר הנספורד, שגרירה יצירתית של המנהלים, מסבירה לקוראי Absolutely London איך להשיג את המראה בבית.

  1. הכנת השיער חיונית לאחר ניקוי כפול עם שמפו ומרכך באמצעות טיפול בסלון כמו מים Kerastase K (10 פאונד), מספק גימור מבריק מיידי.
  2. בעזרת מגבת מיקרופייבר, יבש את השיער כדי להפחית קרזול, מרחי מוצר כגון Techni Art Pli (16.50 פאונד) דרך השורשים והקצה. שלב זה יוצר את הבסיס לייבוש המכה שלך.
  3. חתך וצור את הפרידה שלך, עם מייבש שיער ומברשת עגולה, יבש את השיער בנשיפה בתנועת גלגול, החלקה מהשורשים לקצוות כדי לספק מתח ויצירת חלקות.
  4. השתמשו בזהירות באצבע וגלגלו את התלתל והסיכה בעזרת אטב מתכת, היו עדינים כדי לא לשקע את השיער בקליפס ותנו לזמן (בין 5-10 דקות) להתקרר ולהתייצב.
  5. תרסיס קלות ספריי לשיער כמו Tecni Art Anti-frizz ספריי (13.50 פאונד) על כל השיער שלך שיקבע את התלתלים שלך ויגן מפני לחות.
  6. לאחר התקררות וריסוס, הסר בזהירות כל תפס תלתל סיכה והשתמש במסרק רחב של שיניים או במברשת מנטה (25 פאונד) כדי ליצור תלתלים זוהרים יפים.
  7. כדי להוסיף נפח נוסף הפוך את ראשך הפוך ונער בזהירות את ראשך כדי ליצור נפח גדול יותר בשורש.
  8. הפק את המקסימום מהייבוש שלך במנהטן על ידי שינה עם ציפית משי או מצנפת כדי להגן על הייבוש שלך כדי לגרום לו להימשך זמן רב יותר.

headmasters.com

היו החלטה משלכם לשנה החדשה

המדריך של בהחלט לחוויית הספא הטובה ביותר של לונדון