מראה חדש לדיוויד לויד בפארק ריינס

מראה חדש לדיוויד לויד בפארק ריינס

אם המגיפה גרמה לך לתעדף את הבריאות והבריאות שלך, אין זמן טוב יותר להתחיל במסע שלך. דיוויד לויד ריינס פארק קיבל מהפך משמעותי של 8 מיליון ליש"ט כדי למקם אותו בתוקף כאחד ממועדוני הבריאות, הספא והמחבטים המובילים באזור.

מרכז הפיתוח מחדש הוא ריטריט ספא יוקרתי חדש. ממוקם בתוך המועדון, אבל במרחק של עולם מכל מקום, הספא Retreat מזמין אותך להפיג את הלחץ שלך. חום, קריר והירגעות הם שלושת העקרונות המנחים של 'מסע הספא' המעוצב במומחיות שלנו, שנועד להגביר את הבריאות הכללית ולעזור להירגע, להירגע ולברוח. חפשו מקלט בחדר המדיטציה שלנו, הרגיעו את השרירים שלכם בבריכות ההידרו שלנו, והירגעו בחדרי האדים. ההרפיה שלכם משתרעת בחוץ לתוך גינת הספא השלווה שלנו, הכוללת סאונה, תרמילי הרפיה ואזור ייעודי ליוגה ומדיטציה. והכי חשוב, בריכת הספא תהיה מחוברת לבריכת הספא המקורה, ותעניק לך את היכולת לשחות פנימה והחוצה.

יחד עם ההשקעה במתקני ההרפיה מגיעים שיפורים לאזורים הפעילים יותר של המועדון, עם פתיחתו של חדר כושר חדיש ומשוכלל. ממוקם על פני שתי קומות, חלל מואר ואוורירי זה כולל ציוד חדשני שכל זה נבחר כדי לעזור לך להפיק את המרב מאימון הכושר שלך.

אם אתם מעדיפים פעילות גופנית קבוצתית, שיעור ה-HIIT הייחודי של מועדוני דייוויד לויד BLAZE הגיע למועדון Raynes Park. בסטודיו משלו 30 תחנות משלו BLAZE משלב אימון קרדיווסקולרי עם כוח ומיומנויות לחימה כדי לתת אימון מאתגר.

וזה לא עוצר שם, עם חשיפתם של שלושה אולפנים חדשים לגמרי, כולל חלל ייעודי להשפעה גבוהה, סטודיו לפילאטיס מומחה ומרכז רכיבה על אופניים קבוצתי. לאורך שבוע מגוון עצום של שיעורים זמינים להשתתף בכל מה שאתה נהנה ממנו, החל ממפגשי HIIT עם אוקטן גבוה ורכיבה קבוצתית אינטנסיבית ועד לשלווה של השיעור SPIRIT המבוסס על יוגה ופילאטיס.

davidlloyd.co.uk/raynespark

כמה חזיות כדאי לי? העולם על פי אמליס פוליס

לקחת נדר – עלייתה של החתונה ההומניסטית