למה כדאי להשקיע באופנה יוקרתית

Stone Island

הנה הסיבה שאנחנו צריכים להתחיל להשקיע בחלקי יסוד, ולא בחד-פעמי

המחשבה להוציא יותר מ-100 פאונד על פריט לבוש ממלאה אותי בנחשול של אשמה. אולי אפילו תחשוב שהוצאה של 300 פאונד על זוג ג'ינס נשמעת מוגזמת לחלוטין, במיוחד אם רכשת את הלך הרוח של 'עשה ותתקן'. ההבטחה להוציא כסף על חוויות או 'השקעות' פיצלה את החברה באמצע. אנו מעודדים לבצע רכישות בזבזניות או להוציא כמה שפחות על ביגוד זול יותר.

בין צלילה עמוקה דרך שפע המכירות ואינספור חנויות המציעות דגמים כמעט מושלמים של עיצובי אופנה עילית, אנחנו כמעט מותנים לחשוב שכל מה שנמצא על המדף, הוא למעשה חד פעמי כמו הניסיון שלנו להצדיק 10 פריטי לבוש. יודע ייזרק בעוד כמה חודשים, במקום שורת המטמטמים הבאה שניתנה לנו על ידי חנויות היי-סטריט.

אני מאמין בתוקף שלא צריך להוציא אלפים כדי להיראות כמו אדם לבוש בצורה יוצאת דופן. עם זאת, אני בדעה שהאיכות גוברת על הכמות. בגדים איכותיים, למרות שבדרך כלל יקרים יותר, שווים את ההשקעה. לא לכל אחד יש את היכולת להוציא מאות בניסיון להיות יותר 'מודעים לאופנה', עם זאת, בין אם מדובר בהקטנת הסכום שאתה קונה, וחיסכון לקניית פריט ספציפי אחד, קיימות וקניית מוצר יוקרתי היא החלטה של ​​סגנון חיים זה מתחיל להיות הרבה יותר הגיוני, בשם הקיימות.

הנה כמה סיבות שבגללן כדאי שנתחיל להשקיע יותר כסף בארון הבגדים שלנו, להצביע על יצירות אמירות שאינן מטומטמות של מוצרי מעצבים, ולקחת צעד אחד קדימה לקראת ראיית פריטי מעצבים כבחירת סגנון חיים בניגוד להצדקה פשוטה. להיות 'בטרנד'.

JOSEPH Foundations Ft Erin O'Connor EMBARGOEDUNTILTHOCT
JOSEPH Foundations ft. Erin O'Connor

הם יחזיקו מעמד בטרנדים

בכל עונה צפויים הטרנדים, וככל שהעונה מתקדמת, הסגנון מסתגל ומשתנה במהירות, מה שיכול להוביל לקנייה בתפזורת שבקרוב יהיו חד פעמיים. כאשר משקיעים בפריטי יוקרה, התרחקו מהפריטים המופיעים בטרנד, ובמקום זאת, פנו אל המותגים הקלאסיים המספקים חלקי קפסולה בסיסיים; כמו לואי ויטון, שאנל, דיור ו קלואי.

צעד להיות יותר יציב

אין עוררין על כך שאנו מודעים שלהרגלי הקניות שלנו יש השפעה עצומה על הסביבה, ועם החששות הגוברים משינויי האקלים, הנושא הזה מוחמר בצדק – הגיע הזמן לעשות שינוי לטווח הארוך. קל לזרוק את האופנה כגורם עיקרי בכל הנוגע לתאם בינה לבין שינויי מזג האוויר המטורפים, אבל הגיע הזמן להכיר בהשפעה שיש לאופנה מהירה על כדור הארץ. על ידי השקעה בחפצים חשובים ובסיסיים שיחזיקו מעמד הרבה יותר זמן, אתה כבר עושה צעד אחד גדול לקראת קיום אורח חיים בר קיימא יותר, בצורה אופנתית. במקום לקנות פריטים זולים יותר, ובכמויות גדולות יותר, השקיעו בחפצי קפסולה קלאסיים שישרתו גם את צרכי הסגנון שלכם אבל גם מטרה מועילה – כדור הארץ.

סטלה מקרטני
סטלה מקרטני

סביר להניח שקנייה דחופה תתרחש פחות

כשאתה קונה בגדים זולים יותר, קל יותר להצדיק רכישה מתמשכת. אפשר לראות בקנייה מעשה פסיכולוגי, אתה מתחיל לחשוב שבגלל שהוצאת שם רק 20 ליש"ט, ו-30 ליש"ט כאן, אתה יכול להצדיק הוצאת עוד כפול מהסכומים האלה. בסופו של דבר, הלך הרוח הזה יכול לגרום לכם לרכוש דברים שאתם לא לגמרי מאוהבים בהם או שניתן לסווג אותם כחפצים חד פעמיים עונתיים, על סמך העובדה הפשוטה שבגלל המחיר, היא אפשרה לכם לרכוש עוד כמה פריטים. הנקודה הריאלית המופיעה כאן היא שאם תצאו לחפש פריט לבוש 'איכותי', יהיה לכם הרבה פחות סיכוי לקנייה דחופה, כי אין הרבה מקום להצדקה נוספת. מכיוון שהפריט שתשקיעו בו מעט גבוה ממה שהורגלתם אליו, נעשה מחקר לפני רכישת פריט איכותי יותר כדי להבטיח שאתם קונים את המוצר המתאים לכם, בין אם זה סגנון, מידה, צורה או התאמה.

מרגישים השראה? תסתכל בעצמך של גברים ו של נשים סָעִיף

ארבע דרכים לצרוך CBD כתוסף יומי

היו החלטה משלכם לשנה החדשה