כמה חזיות כדאי לי? העולם על פי אמליס פוליס

שש החזיות האלה יכסו את רוב הארון שלנו, אבל נהיה כנים שזה עדיין לא יספיק לנו. אנחנו אוהבים ללבוש חזיית ספורט ללא חוטים לפילאטיס, וזה לא יעזור לנו לפעילויות רבות יותר. אנחנו גדלים לפחות במידת כוס ממש לפני המחזור שלנו, אז יש לנו כמה חזיות גדולות יותר גם לאותם ימים; אנחנו נוטים לקנות שתיים מהחזיות האהובות עלינו כדי שיחזיקו מעמד זמן רב יותר.

בסופו של דבר, אין מספר קסם ולעתים קרובות אנו מצפים שההלבשה התחתונה שלנו תחזיק מעמד זמן רב יותר ממה שצריך ותעבוד מתחת לכל פריט בארון הבגדים שלנו. אז, התשובה לכמה חזיות היא מה שעובד בשבילך!

באותו אופן שחלקם יהיו בעלי שני זוגות נעליים, לאחרים יהיו 20+ בארון. זה אותו הדבר עבור חזיות. אם אתה יכול להתמודד עם 2 בלבד (אחד על, אחד בכביסה) אז טוב לך. אם את צריכה יותר גיוון במגירת ההלבשה התחתונה שלך, גם זה בסדר. לא משנה כמה יש לך, עקוב אחר הכללים שלהלן ולעולם לא תצטרך להחזיק שוב בחזייה לא נוחה ולא מתאימה.

ראשית, תמיד תתאימו. אל תניח שהגודל שלך יישאר זהה. זה משתנה כל הזמן (תנודות במשקל, שינויים הורמונליים, אורח חיים) ואל תתלהי בגזרה ספציפית כי לא כל החזיות יעבדו לך ולאורח החיים שלך. קבל שהשדיים משתנים עם הגיל (אלא אם כן שילמת עבורם).

אם אי פעם תלבשי רק שתיים עד ארבע חזיות, תצטרך להחליף אותן פעם בשנה. סמכי עלינו, אם היינו נותנים לך את אותה חזייה (במידה המתאימה) שנה אחרי, היית שמה לב להבדל. חשבו על זה: אם הייתם צריכים ללבוש את אותם שישה פריטי לבוש במשך שנה (ורק אלה) באיזה מצב אתם חושבים שהם היו נמצאים אחרי 12 חודשים? הם יצטרכו להחליף.

אל תרגיש שאתה צריך להצדיק רכישת תחתונים חדשים…האם אתה מצדיק את החולצה החדשה הזו? לא, למרות שכנראה יש לך יותר מתריסר בבית. זה ש'אף אחד לא רואה את זה' לא אומר שאתה צריך להמשיך ללבוש את התחתונים האפורים והמתוחים מדי. בניגוד לנעלי עור שניתנות לסולייה מחדש, חזייה ישנה לא ניתנת לתיקון. אתה לא יכול לשנות חוט או להחזיר את הגמישות לרצועה גב בלויה.

ובבקשה, אם אתה מקווה לרדת או לעלות במשקל, אל תחכה עד שתגיע ליעדים שלך כדי להתאים את עצמך. לך תעשה את זה עכשיו! כך תתחילו את מסע הבריאות שלכם עם תחתונים בהתאמה נכונה. זה יגרום לך להרגיש בטוח יותר ונוח יותר אשר בתורו סביר יותר לעודד אותך לדבוק באורח החיים החדש שלך. אין דבר מספק יותר מלהגיע למצב שבו אתה צריך להחליף משהו כי הוא כבר לא מתאים במידה, במקום ללבוש את אותה חזייה ישנה ועבור זה אף פעם לא ממש מתאים.

ואם להיפטר מהחזיות הלא רצויות שלך גורמת לך להרגיש אשמה, זכור שיש לנו בנק חזיות. החזיות שלך ירוויחו כסף למטרות צדקה ואז יקבלו חוזה חיים שנייה או שיוחזרו לחלקים, מה שיפנה מקום לחזיות טובות יותר לעצמך.

אל תחכה יותר. הזמינו לעצמכם תור ב השטויות של אמלי עבור התאמת החזייה המזמן.

איך להתכונן לפגישת הסרת שיער בלייזר הראשונה שלך: המדריך המלא

מראה חדש לדיוויד לויד בפארק ריינס