הזמן עבור מהפך שיער בקיץ עם המנהלים

תזייף עד שתצליח עם מנהלים

אחרי חורף ארוך כל כך, כולם כמהים לזוהר הזה שמגיע באופן טבעי עם הקיץ. סביר להניח שרובנו לא נגיע ליעדי החופשה הרגילים שלנו בקיץ הזה וייתכן בהחלט שנבחר לינה אי שם באי הבריטי! מזג האוויר שלנו, שלא ידוע באמינותו בחודשי הקיץ, אומר שייתכן שנצטרך לזייף את הזוהר של 'בדיוק בחופשה' עם כמה טריקים חכמים, אז בזמן שאתה מושיט יד לשיזוף עצמי, ברונזר ומוציא את מלתחת החג שלך, הנה כמה טיפים מובילים מהצוות ב- מנהלים לתת לך את ההרגשה הזו מנשקת השמש מתוך הסלונים שלנו!

קבע פגישה מה-1 עד ה-14 באוגוסט ותקבל הנחה של 50% על שירות הצבעים שלך. ההזדמנות המושלמת לנסות צבע חדש בפחות!

להתנשק בלי השמש!

ביצ'י באלאג'

בחר בבלאג' צרפתי, מראה בלאג' סופר טבעי עם אורות נוספים הפונות למסגרת ובקש מהמספרה שלך להוסיף כמה חלקים בהירים יותר בקצוות שלך – בעצם האזורים שבהם השמש בדרך כלל תופסת ומתבהרת קצת יותר" אומר מומחה הצבע לוק טיירל

Balayage זמין החל מ- £85

BalayagecompressedBalayageאורות קיץ

גם אם בדרך כלל יש לך גוון ראש מלא, אתה יכול לקבל קצת פעולת balayage צרפתית בקשו עבור Headmasters Summer lights, שירות המשלב צבע ראש מלא עם כמה חלקים בהירים יותר, מה שנותן לך את אפקט הבלאג' הזה ותחושה של נשיקות שמש.

אורות קיץ זמינים החל מ-80 פאונד

אורות קיץ

אולפלקס

במנהלים אנו ממליצים תמיד להוסיף טיפול אולפלקס לשירות הצבעים שלך. טיפול מתקן זה בסלון מקשר מחדש קשרי שיער שבורים שנפגעו מעיצוב צבע וחום, ומותיר שיער רך, מבריק ובריא.

אולפלקס 37 פאונד

*בכפוף לתנאים. 50% הנחה על צבע זמין רק מה-1 עד ה-14 באוגוסט 2021. לא כולל Headmasters East Sheen. כל צבע ללא חתך חייב להיות מלווה בייבוש גימור בתוספת של 30 פאונד. המבצע אינו תקף עם כל הצעה או הנחה אחרת. לא כולל טיפולים ומוצרים קמעונאיים. בכפוף לזמינות.

קישור להזמנה מקוונת: www.headmasters.com/#gappt-open

ככה? בדוק עוד עצות יופי כאן

Vardags Delivers משרד עורכי דין בעל שם עולמי

שלוש מהמתנות הטובות ביותר לטיפוח העור הטבעי לחג המולד