בלונדינית אפר היא גוון החובה בסתיו הזה

בלונדינית אפר היא גוון החובה בסתיו הזה

העזתי את הספר עטור הפרסים Gusto Hairdressing ברחוב ויגמור כדי לנסות את הטרנד בעצמי.

על ידי ליילה טרנר

יש משהו בסתיו שגורם לך לרצות לתפוס את צבע השיער הערמוני ולאמץ את הצד האפל, אם אתה בלונדינית כלומר – נסה להימנע. למרות שזה אולי נראה כמו רעיון טוב עכשיו, בוא האביב אתה שוב תתפס את האקונומיקה. במקום זאת, בחרו בצבע הכי לוהט של העונה (הודות לדמות מסוימת של משחקי הכס) – בלונדינית אפר. הגוון הוא שילוב של גוונים טבעיים וקרירים הפועלים יחד כדי לבטל כל חום, כלומר אתה יכול להיראות קפוא לאורך כל החורף.

אני בעלת שיער בלונדיני באופן טבעי, למרות שהתעסקתי בגוונים כהים יותר כמה פעמים ונאלצתי לעמוד בפיתוי להיות ברונטית מדי כמה חודשים – בלונדיניות יזהו את המאבק. אני מאוד מקפידה על הצבע שלי – הוא צריך להתאים לעור החיוור שלי – ונאבקתי למצוא סלון לסמוך מאז שעברתי ללונדון. כשמספרת גוסטו הזמינה אותי למספרה כדי לחוות את כישוריהם בעצמי, הייתי עצבנית במיוחד. האם הם יקבלו את הצבע הנכון? האם אשאר עם תחושת קרקפת? החלטתי, אם אני הולך על זה, אני באמת אלך על זה, ועם זה, הזמנתי הסרת תוספות הקלטת שלי, אקונומיקה, טיפול olaplex וחתך באיחור. העבודות המלאות, יש שיאמרו.

בשעה 11:30 בבוקר ביום שישי, קפצתי לאובר שלי וירדתי לרחוב Gusto Wigmore. לאחר שאכלתי יותר מדי מרגריטות חריפות בלילה הקודם, החרדה שלי משינוי שיער דרסטי שלי הייתה גבוהה. המעבר מתוספות הבלונדיניות הארוכות והדבשיות שלי לטבעות וקפואות הייתה החלטה גדולה עבורי, והחלטה שברגע המסוים הזה, תוך כדי ניסיון להישאר רגוע ולנהל שיחות חולין עם הנהג האובר שלי תוך סיעוד בכאב הראש הגרוע ביותר שידע האדם – לא ידעתי אם אני מוכנה לזה.

הגעתי לסלון – מקום מגניב במיוחד ותעשייתי בצמוד לרחוב אוקספורד, וקיבלו את פני הבעלים אנדרה ג'ונסון והצוות, הידוע גם בתור המספרות הטובות ביותר של לונדון. הציעו לי כוס שמפניה, שסירבתי בנימוס, ובחרתי בתה קר אפרסק (בריאות), לפני שהודרכתי לאחד מכיסאות הסלון על ידי מאסטר גזרה וצבעונית, לודי.

מספרת גוסטו

אני חייב לומר, לודי היה די מאיים, אבל בצורה הטובה ביותר. היא הקשיבה למה שרציתי, אבל לא חששה להביע דעות משלה, וזה מה שאתה רוצה ממסטרת צבע מקצועית. היא אמרה לי שהשיער הנוכחי שלי צהוב מאוד (נגמר לי השמפו הסגול בשבוע שעבר, אל תשפטו אותי), ושזה משהו שאנחנו צריכים לתקן. לאחר חילופי דברים, נראה היה שההתייעצות הסתיימה, ולודי התחילה לעבוד על השיער שלי.

התחלנו עם אמבט אקונומיקה (בלונדיניות אחרות יכירו את הכאב), וצפיתי בשיער שלי הופך לצבע צהוב בהיר מאוד. שטפנו את האקונומיקה ולודי הראה לי דוגמאות של טונרים. בחרנו בבלונד סופר בהיר, אפרפר ופנינתי – הגוון שתמיד רציתי להיות, אבל אף מספרה אחרת לא הלכה בדיוק. לודי ערבבה את הטונר, והוסיפה קצת אולפלקס לתערובת הזו כדי להפיח חיים בלוקים שהולבנו זה עתה.

עכשיו הגיע הזמן לשטוף את הטונר – רגע האמת. השיער שלי הפך לצבע אפר יפה – הייתי מאוהב. לודי פרצה לשיער שלי – לאחר שענדתי תוספות במשך השנים האחרונות, השיער שלי היה זקוק לקיצוץ טוב. שוב, לודי השתמשה בכושר השיפוט שלה וקיצצה בהתגנבות קצת יותר ממה שסיכמנו, אבל השיער שלי נראה הרבה יותר טוב בשביל זה. לפעמים פשוט צריך לסמוך על אנשי המקצוע.

סיימנו את המראה עם מייבש ומעט גלים רופפים, לפני שהמשכנו לצלם כמה תמונות לפני ואחרי. ההבדל היה מטורף – השיער החצוף והשבור שלי הפך לבוב ארוך ומלוטש וכסוף. נשמתי הנגאובר הייתה מאושרת – איכשהו, מספרת גוסטו הצליחה לעשות את מה שאף מספרה לא עשתה קודם לכן.

אם אתם מתכננים שינוי שיער, פנו אל Gusto והפקידו את עזרתו של אחד מאנשי המקצוע המוכשרים. השיער שלך יודה לך על זה.

מספרת גוסטו

gustohair.com

בלאק פריידי ללא רעש עם ג'יימי קיי

6 הטיפים המובילים לצילום אוכל באייפון