בלאק פריידי ללא רעש עם ג'יימי קיי

ג'יימי קיי עוזר להורים לנווט את מכירות הבלאק פריידי עם מראה מעוצב מראש והצצה ל-VIP.

כחלק מהמחויבות שלהם לקהילת ההורים שלהם, מותג בגדי הילדים ג'יימי קיי נקט השנה בגישה מהורהרת לבלאק פריידי.

אמותג פופולרי לבגדי ילדים ג'יימי קיי אניהיא נוקטת השנה בגישה שונה לבלאק פריידי, ומספקת לוק בוק של בלאק פריידי וגישה VIP להצצה חטופה על פריטי המכירה שלהם לחוויית קניות נטולת רעש. הודות ל-Black Friday Lookbook שלהם, ההורים יכולים לקנות בקלות. במקום לנפות פריטי מכירה, הם יכולים לראות אותם מעוצבים לשלמות, מה שמאפשר לבחור במהירות ובקלות תלבושת מהממת לחג לקטנטנים שלהם.

לקראת חג המולד היא תקופה עמוסה עבור כל ההורים, אז המותג פופולרי רצה לתת לאמהות ואבות דבר אחד פחות לחשוב עליו. על ידי מתן מראות שנבחרו ועוצבו על ידי הצוות, הקונים יכולים לבחור במהירות בגד מדהים עבור הקטנה שלהם, אך עדיין ליהנות מהנחות הבלאק פריידי.

ה-Lookbook יהיה זמין להורים בכל מקום ביום רביעי ה-24 בנובמבר NZT, אך מעריצי המותג יקבלו הצצה 24 שעות לפני הבלאק פריידי.

"רצינו לתגמל את חברי קבוצת ה-VIP שלנו בגישה בלעדית ל-Lookbook שלנו."

צוות ג'יימי קיי מסביר.

בגדי ג'יימי קיי מיוצרים באיכות ירושה, והצוות מעצב כל אחד מהבגדים שלהם באותה הקפדה ומסירות. המחויבות שלהם ליצור עיצובים נצחיים מדהימים בפלטות מושתקות, הדפסים יפים ובדים פירושו שהבלאק פריידי הוא ההזדמנות המושלמת לקבל את אותו מראה גחמני של ג'יימי קיי בפחות.

צוות ג'יימי קיי מתגאה ביצירת מראות איכותיים שחוצים את העונות ועושים הישגים נהדרים.

יום שישי השחור הוא ההזדמנות המושלמת לאסוף את הפריטים הנחשקים האלה ששמתם עליהם עין בשבועיים האחרונים ובחלק קטן מהעלות. מהרו כי החלקים האלה לא יחזיקו מעמד זמן רב.

לקבלת גישה בלעדית ל-Black Friday Lookbook, ההורים צריכים להירשם ל- ג'יימי קיי רשימת הדוא"ל או בקש גישה אליהם עמוד פייסבוק VIP.

א

בדוק באתר שלהם כדי לגלות עוד jamiekay.com

או לבקר ב-VIP שלהם עמוד בפייסבוק כדי להתעדכן בכל מה שקשור לג'יימי קיי

המדריך של בהחלט לחוויית הספא הטובה ביותר של לונדון

בלונדינית אפר היא גוון החובה בסתיו הזה