בית הניחוח הצרפתי Diptyque חוגג 60 שנה

בית הניחוחות והעיצוב הצרפתי Diptyque חוגג 60 שנה

מילים מאת פנדל הארטה

השנה מלאו 60 שנה להקמת דיפטיק בפריז. החנות המקורית בשדרות סן ז'רמן 34 עדיין נשארה וחוזרת למקורותיה עם אוסף חדש של כלי בית. החנות המקורית הציגה מגוון רחב של חפצי נוי וחפצי נוי לצד ניחוח, והקולקציה שהומצאה מחדש, All that Decorates, משקפת את השורשים הללו.

כעת Diptique הרחיבה את תפקידה לכלול טפטים ליטוגרפיים, קישוטים בזכוכית צבעונית, כיסויי מיטה מלאכותיים וקרמיקה. החפצים הדקורטיביים של Diptyque מדמיינים קסם את היומיום על ידי יצירת חללי פנים רוטטים עם חיים. הנושא המונוכרום המסורתי יוצר זהות חזקה שכן חגיגת יום ההולדת הזו מסמנת נקודת מפנה עבור Diptyque, שדואגת לגרום לדמיוני להתפוצץ ב-All that Decorates תוך התחדשות ברוח האקלקטית של שורשיו… שלושה "הנאות הקטנות של סוחרי החיים". מעבר לרלוונטיות האוניברסלית והנצחית של המשימה טמון כשרון לכל דבר אומנותי.

עקומות קינטיות, תנועות גיאומטריות, הניגודיות של שחור על גבי לבן… העין מתמכרת לאשליה האופטית. צורות מתחברות ונפרדות כדי להרכיב אותן שוב, ומקסימות את הפנים של היומיום עם מגע של טרמפ-ל'איל מגרה. על השולחן, כמו פאזל מתעורר לחיים, תחתיות מכוסות אליפסות הופכות למתיחות שובבות; צלחות פורצלן מציגות את הוולוטים המפוארים שלהן של תבנית המורשת של באזיל; גביעים מזכוכית מוראנו נמתחים ספירלות לסרטים המשקפים את הלהבה של נר פיגייה כשהוא זוהר מבימת שיש. על המדף, ליד מכשיר הריח החצוב מהאבן האצילית ביותר, מגשי תכשיטים מלבניים נלכדים באלתור עם אליפסות על פנסים… הילות של אור נרות מדגישות את העדינות של גיאומטריות נעימות. מדהים ביומיום. צורות וריחות הופכים את השולחן לתיאטרון אישי של פלאים.

בינתיים, קולקציית ניחוחות הקיץ כוללת שיתוף פעולה עם Luke Edward Hall המביא צבע ותחושה ים תיכונית. מוצרים חדשים כוללים נר ציטרונלה וספריי גוף דוחה יתושים, לצד ניחוח קייצי חדש Ilio.

diptuqueparis.com

מדברים על אינסטגרם, השראה וקיימות עם טאטי דיווין

מדריך ליסודות היופי לפני הנסיעה