איך להתכונן לפגישת הסרת שיער בלייזר הראשונה שלך: המדריך המלא

בעולם היופי המודרני, רבים נפרדים לשלום אחר פגישות שעווה וסכיני גילוח, וזורקים לפח את אוסף הקרמים, השמנים והג'לים להסרת שיער. במקום זאת, הם פונים להסרת שיער בלייזר – וזה לא מפתיע כשחושבים על כל היתרונות!

בעוד הסרת שיער בלייזר בהחלט גוברת בפופולריות, ישנם רבים שעדיין חשים בחושך לגבי ההליך ומה הוא כרוך. לקחת את הלא נודע של הורדת שיער בליזרבפוסט הזה נסקור את כל מה שאתה צריך לדעת על איך להתכונן לטיפול הראשון שלך, ממה שאתה צריך לעשות לפני שאתה מגיע לטיפים שימושיים על טיפול לאחר.

הפגישה הראשונה שלך

לפני שתגיעו לפגישה הראשונה שלכם, תתבקשו להכין את האזור או האזורים שיש לטפל בהם על ידי ביצוע הפעולות הבאות:

  • הסרת שיער: יש לגלח את האזור(ים) עד 24 שעות לפני הטיפול אך לא באותו יום של הטיפול – פעולה זו מסירה את חלק הארי של שיער פני השטח, מה שבתורו מפחית את הסיכוי לצריבה בעור, אך עדיין מאפשר למומחים לראות מספיק את זקיק השיער כדי לדעת לאן הם צריכים לכוון את הלייזר.
  • הימנע מלבישת מוצרים: למשל, אם יש לטפל בבתי השחי שלך אנו מבקשים להסיר כל זכר לדאודורנט לפני הגעתך למרפאה.

לפני תחילת הטיפול, תידרש להרכיב משקפי מגן כדי להגן על העיניים שלך מקרני הלייזר החזקות שלנו. לאחר מכן, המומחים להסרת לייזר ינהלו את הטיפול ולאחר מכן יספקו לך ג'ל אלוורה להרגעת אזורים רגישים.

למה לצפות במהלך הטיפול

שלא כמו שעווה או סוכר, שלעיתים גוזל זמן וגם כואב, הסרת שיער בלייזר כרוכה באי נוחות מינימלית והטיפולים מסתיימים תוך דקות ספורות. כמובן, זה יהיה תלוי באזור הגוף שבו אתה מטופל, אבל באופן כללי, החוויה הרבה יותר יעילה בזמן ונמצא פחות כואב.

טִפּוּל עוֹקֵב

כשזה מגיע לטיפול לאחר, כדי לשמור על כאבים ואדמומיות, כדאי למרוח באופן קבוע ג'ל אלוורה או מוצר קרם דומה. מומלץ גם להישאר מחוץ לשמש במשך 24 השעות הראשונות לאחר הטיפול, ולשמור על הטמפרטורה של המקלחות והאמבטיות פושרות למשך מספר ימים. טמפרטורות קיצוניות עלולות לגרות את העור.

בכל הנוגע לתוצאות הנראות לעין, הסרת שיער בלייזר דורשת מידה מסוימת של מחויבות, מכיוון שכניסה לפגישה אחת בלבד לא תעשה הרבה הבדל. רוב המרפאות יציעו קורסים של 3, 6 או 8 מפגשים, ותוכלו לבחור מה שמתאים לתקציב וללוח הזמנים שלכם.

דברים לזכור

כמה דברים שכדאי להזכיר: זכרו לא להשתמש בשום דבר שמסיר את השיער מהזקיק בזמן שעוברים טיפולי הסרת שיער בלייזר כמו שעווה או מריטה. מריטת שיער / שעווה יאריך את תהליך הטיפול אם אינך מתייחס להוראות אלו.

הימנע משיזוף לפני הטיפול, שכן עור שזוף יגביר את הרגישות שלך להיפרפיגמנטציה ולצריבה.

אם עדיין יש לך שאלות לגבי איך כדאי להתכונן להסרת שיער בלייזר, או רוצה לדעת יותר על התהליך הכולל, אתה יכול לבדוק את הבלוג הזה: האם כדאי להסיר שיער בלייזר? מה שאתה צריך לדעת.

מתעניינים בהסרת שיער בלייזר ב-NYLC? הזמן שלך ייעוץ ראשוני עכשיו וגלה את החיסכון הזמינים בסוגי טיפול וקורסים שונים.

ייעל את שגרת הבית שלך עם ציוד מבית Fitness Superstore

כמה חזיות כדאי לי? העולם על פי אמליס פוליס