אגודת הוויסקי הסקוטש מאלט משתפת פעולה עם בית הניחוחות הראשון של סקוטלנד

בחג המולד הזה, The Scotch Malt Whisky Society התחברה לממלכת סקוטלנד כדי לשלב וויסקי יחיד חביות עם שני בשמים מדהימים

אגודת וויסקי סקוטש מאלט (SMWS) שיתפה פעולה עם בית הניחוחות הראשון של סקוטלנד, Kingdom Scotland, ושידכה וויסקי SMWS single cask עם שני בשמים טעימים. השותפות זמינה לדגימה במקומות Society בלונדון, גלזגו ואדינבורו – כולל בר הקליידוסקופ של אדינבורו, 'בר הוויסקי של השנה' של מגזין וויסקי – השותפות חוקרת את הקשר המרתק בין וויסקי ובישום.

ריחות הממלכה מטמורפי ו שַׁעַר הוצמדו במומחיות לפרופילי טעם של SMWS מטוגן קלות ו אלון ווניל עסיסי. שיתוף הפעולה יביא לחיים את מערכות הריח של אורחי החברה, ויצית את החושים במקומות של החברה ברחבי בריטניה בעונה החגיגית.

מטמורפי בשילוב עם כבול קל
בהשראת רוק מטמורפי, מטמורפי ממזג פלפל שחור וטבק, קטורת, מינרלים וורד אבסולוטי. כשהוא מתחמם על העור, הריח חושף בסיס של שרף ענבר ועור. התאמה טבעית ל מטוגן קלות פרופיל טעם, הריח הותאם לביקבוק 'סיפורי אש כבול על אורקני'.

SMWSXKINGDOMSCOTLAND ( )[ ][ ][ ]JUICY OAK & VANILLA

שַׁעַר מעורר אף רענן, חוצות, סוער עם צמחים עשבוניים וברגמוט, המונח על רצפת יער אמיתית של וטיבר ואורן כולי. נדגמו ורוססו ב'סקרנות גן קיץ', שידוך משמיים עבור אלון ווניל עסיסי.

בהשראת קריירה בעולם הארומטי של וויסקי סקוטי יוקרתי, מייסד מלכות סקוטלנד אימוג'ן רוסון-טיילור יצר בית ניחוח עם הבדל. הריחות של הממלכה לוכדים את ההיסטוריה והנופים המלכותיים של סקוטלנד בצורה עכשווית. הבשמים לוכדים סיפורים, חוויות וניגודים דרמטיים בלב ארץ שמרתקת את הדמיון. הממלכה, המעוצבת במומחיות תוך שימוש רק במרכיבים הטבעיים והארומטיים היקרים ביותר, היא בית הניחוחות הראשון של סקוטלנד היוצר ניחוחות חד-מיניים מעוררים ומודרניים.

בהתייחסו לשיתוף הפעולה, אימוג'ן רוסון-טיילור אומר: "אני שמח לעבוד עם ה-Scotch Malt Whisky Society. הרקע שלי הוא בוויסקי יוקרתי, אז לעבוד עם ארגון כל כך מכובד זה חלום. חוש הריח שלך הוא דבר מדהים. יש לו אותם מאפיינים כמו דראם, במיוחד דראם חברה, בכך שהוא מסיע אותך אל זיכרונות גדולים ומקומות מיוחדים. אני לא יכול לחכות לשמוע את המשוב מאורחי החברה בחג המולד הזה, אני מאוד בטוח שהזוגיות האלה יהוו השראה לשיחות חדשות על הערכת מצב רוח טוב."

השתייכות למועדון הוויסקי המשעשע ביותר בעולם מעניקה לך גישה לחדרי חברים אקסקלוסיביים, הנחות בר שותפים, אירועי טעימות צבעוניים, חינוך לוויסקי ומגזין חברים חודשי Unfiltered.

לחץ כאן לקחת חלק במסע החושי הייחודי הזה באמת. מתנת הוויסקי לחג המולד שממשיכה לתת כל השנה. יש כל כך הרבה יותר מוויסקי להעריך כאשר יקירך מצטרף לאגודה תמורת 65 פאונד בלבד. חַג הַמוֹלָד

SMWS לונדון

19 Greville Street, London EC1N 8SQ

בדיקות עיניים סדירות הן חלק חשוב משירותי הבריאות –

ארבע דרכים לצרוך CBD כתוסף יומי