Apex Rides: שינוי משחק הכושר בבית

בהחלט מציגים לכם את Apex Rides, אופני הספין הבריטיים החדשים שמשנים את משחק הכושר בבית, ומציעים מאות שיעורים חיים ולפי דרישה לשיפור מצב הרוח באפליקציה שלהם – מביאים אליכם את כל הכיף של הסטודיו.

השיעורים שלהם נועדו לשפר את הבריאות הנפשית והגופנית כאחד, מובלים על ידי כמה מהמדריכים הטובים ביותר, המוטיבציוניים ובעלי האנרגיה הגבוהה ביותר בבריטניה, וכוללים את מיטב המוזיקה הבריטית. Apex, שנולד בלונדון כמותג מאתגר המחפש לשבש את קטגוריית הכושר המלוטשת מדי, הוא נגיש, סביר ומהנה ברצינות. דיברנו עם המייסדים המשותפים, סיימון קוק וצ'רלי לוקאס, כדי לקבל הבנה מעמיקה יותר של מה שהופך את Apex Rides לאימון ביתי שונה.

מה נתן השראה להולדת המותג?

סיימון וצ'רלי: זה נולד מתוך מאבקים אישיים של חוסר יכולת להתאים אימונים באיכות טובה סביב לוחות זמנים עבודה עמוסים. זיהינו לאן מועדות פני השוק עם הופעת מוצרי כושר מבוססי טכנולוגיה – וחשבנו, נהדר – אבל הם צריכים להיות נגישים יותר. אז עשינו זאת דרך המחיר, מבלי להתפשר על האיכות. ה"נגישות" הזו גם משחקת במותג שלנו באופן כללי – אנחנו רוצים שכולם יגיעו ל-Apex שלו – אבל אתה לא צריך להיות טריאתלט כדי לעשות זאת!

צ'רלי: צורת האימון האהובה עלי היא כל דבר בסביבה קבוצתית, בין אם זה ספורט קבוצתי או שיעורי התעמלות קבוצתיים. התחרות עם אחרים היא מניע נהדר לדחוף אותך חזק יותר ממה שהיית עושה בעצמך!

צ'רלי לוקאס (L) סיימון קוק (R) ( )

הייתם החברים הכי טובים מגיל 7 – איך זה לעבוד ביחד?!

סיימון וצ'רלי: כן 25 שנה! למען האמת זה נהדר אבל מלא. כאשר אתה שותף להקמת סטארט-אפ אתה בעצם נכנס לנישואים אז זה עוזר אם אתה מכיר אחד את השני היטב. יש לחצים ומתחים ולא תמיד אנחנו מסכימים אבל זה לא עובד בלי קשר חזק ויש לנו את זה. נוסף על כך יש לנו הרבה מאותם חברים אז גם החיים החברתיים שלנו די דומים!

מה מייחד את Apex מכל אופני ספין אחרים?

סיימון: עיצוב חכם ויפה, יחד עם תוכן גולמי ואמיתי.

צ'רלי: אנחנו מותג בריטי והמדריכים שלנו משתמשים בהרבה יותר מוזיקה בבריטניה מאשר המתחרים האמריקאים שלנו, מה שהופך אותנו להרבה יותר מושכים לשוק הבריטי.

MAXAPEX

מהו האימון האהוב עליך שמגיע עם האופניים?

צ'רלי: החביב עלי האישי הוא שיעור מטרי של 30 דקות עם משקולות. התמקדות בסטטיסטיקה שלך וטיפוס על לוח המובילים בשידור חי זה מה שמדרבן אותי. הכללת משקולות גם מעניקה לך את אימון הגוף המלא שמכין אותך ליום שלך! אני גם מאוד נהנה משיעורי Apex Sessions שבהם רשימת ההשמעה נרכשה על ידי אמן בולט.

סיימון: קל, אלה יהיו ה-Ride Remedies – שהם פורמט כיתתי שהמצאנו, שסיפק את מצב הרוח שלך. עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם מאמן פסיכולוגי כדי להרכיב אותם ואני ממש נרגש מהעתיד שלהם. תחשוב על 'מדיטציה על אופניים'!

את מי היית מתאר כקהל היעד שלך?

סיימון: קהל היעד שלנו הוא אנשי מקצוע עובדים משכילים בגילאי 25 עד 45 – אולי הם עדיין גרים בעיר או קונים את הבית הראשון שלהם בפרברים ומחוצה לה – אבל דבר אחד בטוח – הם רוצים איכות והם רוצים את זה עכשיו!

מדוע לדעתך שיעורי הספינינג והספין 'צמחו' במהלך השנים האחרונות?

סיימון: במילים פשוטות, זו פשוט דרך מצוינת להתאמן. אבל זה גם קשור למדריך, למוזיקה ולאנרגיה ששניהם יוצרים.

MAXAPEX

איפה אתה רואה את Apex בעוד 5 ו-10 שנים, איפה תרצה להיות?

סיימון: שוק הכושר הביתי עדיין בחיתוליו היחסית אז עד אז נשמח להיות שחקן עולמי בשוק הביתי עם טכנולוגיה מתקדמת ותוכן פורץ דרך.

לְבַקֵר איפקס רידס לגלות עוד!

ROAR Fitness בקנזינגטון משיקה אימונים קבוצתיים חדשים

RETROFIT: מבט לתוך מגרש המשחקים האחרון לכושר בלונדון