ROAR Fitness בקנזינגטון משיקה אימונים קבוצתיים חדשים

ROAR Metal: אימון משקולות לכולם, קנזינגטון ובכל העולם

מותג הכושר המוביל לשינוי הגוף בלונדון, ROAR, השיק את הקונספט הראשון שלו אי פעם בשיעורי כושר לאימון קבוצתי בחלל חדש לגמרי ומתקדם.

מתקן האימונים של שרה לינדזי האולימפית שלוש פעמים הוא הבחירה המועדפת על ידוענים בולטים, כולל ווג וויליאמס, ניק גרימשאו, פרופסור גרין, פיקסי לוט, כריסטין למפארד והנרי הולנד, ועכשיו הוא פתח את שעריו לקהל לאימונים קבוצתיים קטנים אך מעוצבים בצורה מושלמת. שיעורים זמינים בסטודיו ובאינטרנט.

ROAR Metal הוא מפגש סטודיו ממוקד תוצאות, שנמשך 45 דקות. לכל כוכב רוק שישתתף במפגשי הסטודיו ב- Roar Kensington יהיה ספסל אימון בהתאמה אישית משלו בחלל החדש לחוויית אימון אינטואיטיבית וחלקה. ולראשונה אי פעם, כדי להרחיב את קהילת Roar ברחבי העולם, לחבר חובבי כושר דומים, עובדים קשה וחיוביים, Roar Fitness השיקה גם פלטפורמה מקוונת, אשר הופכת את Roar Metal לזמינה דיגיטלית, באמצעות שיעורים בשידור חי וב- מפגשי דרישה.

ROAR Fitness בקנסינגטון
ROAR Metal יעשה שימוש בקטלבלס בשיעורים האנרגטיים שלהם

ROAR, המפורסמת בטרנספורמציות גופניות שומטות הלסתות שלה, השיקה אימונים קבוצתיים בצעד דמוקרטי כדי להנגיש את מודל האימונים הפרימיום שלה לאוהבי כושר, כמו גם להציע סביבת אימון מכילה לכל מי שלא מרגיש בטוח בעצמו באימון משקולות. עדיין. האתוס העוצמתי של המותג נשאר נאמן לקונספט המעמדי – זוהי תוכנית אימון לגוף מלא ומשקולות, שבה מדריכי עילית של ROAR Metal יבטיחו שהטכניקה והמוטיבציה יהיו אופטימליים בכל עת, מכוונים לפסקול עז ומבטיחים תוצאות עצירות הופעות. . השיעורים בסטודיו משודרים בשידור חי לחברים מקוונים, שיכולים להצטרף לשיעורים בזמן אמת או לגשת לספרייה שבה כל השיעורים נשמרים, כדי להצטרף בזמן ובמיקום המתאימים.

מייסדת ROAR Fitness, שרה לינדזי, אומרת: "הרחבת המותג ROAR להציע אימונים קבוצתיים וכושר מקוון כמו ROAR Metal הגיונית לחלוטין לאופן שבו אנשים רוצים להתאמן עכשיו. הם מבינים את החשיבות של אימוני משקולות ואת ההשפעה של התוצאות ממנו – אז מתודולוגיית ROAR שלנו מיושמת על שיעורים קבוצתיים סבירים יותר, מה שמאפשר לנו לקבל יותר אנשים לקהילת ה- ROAR החיובית – ואחרי יותר משנה שלא לפגוש אנשים חדשים, זה משחה לבריאות נפשית, כמו גם פיזית. אה, ותצפה לפסקול מפוצץ בזמן שאתה מזיע…"

ROAR Metal הוא שיעור המיועד לכל היותר עשרה אנשים בכל מפגש, כל אחד עם ספסל ומשקולות משלו. במוקד השיטה הן תנועות שרירים מורכבות והן מבודדות באמצעות חבילת משקולות ROAR Metal כדי לעבוד על כל קבוצות השרירים שלך בצורה היעילה ביותר.

"בכל שנות התחרות שלי ולאחר מכן המשכתי לאמן אנשים בעלי ביצועים גבוהים, מה שמתגלה יותר מדי שנה הוא הצורך לשמור על פעילות גופנית מרתקת, מאתגרת ובעיקר נוחה", מוסיפה שרה. "ROAR אפשרה לנו להניח את היסודות של תכניות אימון טרנספורמטיביות באמת. ROAR Metal נותן לנו הזדמנות להביא את החוויה הזו ליותר אנשים, ליצור קהילה גדולה יותר ומעוררת השראה. אנחנו רוצים שהאתוס שלנו ויכולת האימון של הרוקסטאר שלנו יהפכו לעולמיים! ROAR Metal היא רק ההתחלה, אבל אנחנו לא יכולים לחכות לקבל את פני המעריצים, קרובים ורחוקים, לקונספט החדש שלנו עם האוקטן הגבוה".

שאג כושר

190-192 Kensington High Street, W8 7RG

metal.roar-fitness.com

שנה את השיער שלך עם plsLONDON™

Apex Rides: שינוי משחק הכושר בבית