שנה את השיער שלך עם plsLONDON™

שנה את השיער שלך עם plsLONDON™: סיבים לעומת סיבים. שיער רמי הרוסי

כולנו היינו שם – אתה עוזב את המספרות עם האייל החדש שלך מצפה להרגיש נפלא, רק כדי לחזור הביתה ולבכות כשאתה מסתכל במראה. אולי הם הורידו יותר מדי, או אולי את מתגעגעת ללוקים הארוכים שלך – אל חשש, plsLONDON™ זמינים כמומחי תוספות שיער, כדי שתוכל להתאהב שוב בשיער שלך.

תוספות שיער – מה הקטע?

הדבר הראשון שצריך לעשות כשמסתכלים על תוספות שיער הוא לבחור את השיטה המתאימה לך. plsLONDON™ מלאי מגוון שיטות, כולל קליפס, קלטות וערבים, שהאחרונים שבהם יותקנו על ידי איש מקצוע. לאלה שחדשים בהרחבות או לאלו שמחפשים תחזוקה נמוכה, כניסות קליפ עשויות להתאים יותר מכיוון שתוכלו לבחור מתי לשנות את הסגנון שלכם והתחזוקה מינימלית בהשוואה לשיטות אחרות.

אז איך אני מעצב אותם?

היתרון העיקרי של שיער רמי רוסי (אנושי) בהשוואה לשיער סיבים הוא שאתה יכול להשתמש בחום על התוספות כפי שהיית עושה עם השיער שלך, עם זאת, זכור להשתמש תמיד בהגנה! אנו ממליצים לך להשקיע בספריי הגנה מפני חום באיכות גבוהה כדי לשמור על המראה המשיי של קליפס plsLONDON™ בתוספות שיער. כשהשיער מוכן, אתה יכול לבחור בכל סגנון שאתה אוהב. תפיסה שגויה נפוצה עם שיער סיבים היא שלא ניתן לעצב אותו בחום, אולם זה לא נכון – ניתן לעצב את תוספות השיער של סיבי plsLONDON בחום באותה מידה כמו שיער רמי רוסי, עם טמפרטורה מקסימלית של 180 מעלות.

ומה לגבי תחזוקה?

כמו בכל ההרחבות, תוחלת החיים תלויה באופן התחזוקה שלהן. אנו ממליצים על מגן חום טוב, מסכות מיזוג עמוקות ושטיפת שיער חודשית כדי לסייע בהצטברות המוצר. שיער רמי זקוק לעתים קרובות יותר לתחזוקה מאשר שיער סיבים, אשר אינו מצריך תחזוקה קבועה של שיער אנושי. הטיפ הכי טוב שלנו? רסס את תוספות הסיבים שלך בשמפו יבש כדי להסיר ברק וליצור מראה טבעי יותר.

Premium Futura Fiber VS. שיער רמי רוסי?

זה באמת תלוי באדם. אם אתם מתכננים ללבוש את הקליפ שלכם עם הרחבות כל יום ומחפשים מראה טבעי יותר, רמי רוסי עשוי להיות ההימור הטוב ביותר עבורכם. עם זאת, העלות הנמוכה, התחזוקה הנמוכה והרבגוניות של שיער פרימיום Futura Fiber הופכים אותו גם לאופציה אטרקטיבית – קליפס פרימיום Futura Fiber בפוני יכול להפוך כל מראה משודרג לתסרוקת סופר גלאם.

plshair.co.uk

המומחים של Skinfluencer מסבירים מדוע טיפולים מבוססי אנרגיה יכולים לשנות את העור.

ROAR Fitness בקנזינגטון משיקה אימונים קבוצתיים חדשים