ימים ידידותיים לכלבים בלונדון

ימים ידידותיים לכלבים בלונדון

בריטניה היא אומה של אוהבי כלבים, ולאחר הנעילה, התברר שהחברים הפרוותיים שלנו הם יותר מסתם חיות מחמד – הם הילדים שלנו, ומקור מתמיד לאושר (וכמובן מתח – הורי גורים, המחשבות שלנו הן איתך) בתוך חיינו. לונדון היא ביתם של מקומות ידידותיים לחיות מחמד רבים, כלומר הגור שלך יכול ללוות אותך ביום הבא שלך בבילוי ברחבי הבירה. בהחלט מפרט את הימים הידידותיים לכלבים האהובים עלינו.

דיגיי סטייקציה ב הבילטמור

44 Grosvenor Square W2K 2HP

פנקו את הגור שלכם בשהייה ידידותית לכלבים ב-The Biltmore. למלון Mayfair היוקרתי יש מוניטין בעל שם עולמי של שמירה על האורחים שלהם, כולל חברכם הפרוותי. עם הייד פארק במרחק של זריקת אבנים משם, הכלב שלך יכול ליהנות מטיולים ארוכים ואחריהם שינה יוקרתית באחת ממיטות הכלבים החינמיות בחדר. כמובן שהגור שלכם ראוי לאותו יחס של חמישה כוכבים כמו אורחי המלון האחרים – גורי VIP יכולים ליהנות בחדרים כמו פינוקים ושמפו של Mut Pups.

סעו יחד ברכבל האמירויות
Royal Docks side 27 Western Gateway E16 1FA

אם הגור שלכם הוא קצת מכור לאדרנלין, צאו יחד לשמיים דרך רכבל האמירויות. האטרקציה האהובה על לונדון ותחושת הטיק טוק היא למעשה ידידותית לכלבים, כלומר גם בני אדם וגם גור יכולים ליהנות מנופי כוכבים ברחבי העיר. לאחר מכן, טיילו בפארק גריניץ' הסמוך ותיהנו מהמרחבים העצומים והפתוחים.

קח אל נתיבי המים של לונדון עם GoBoat
Merchant Square W2 1AS

גלו את דרכי המים של לונדון עם GoBoat, עם מיקומים בפדינגטון, קנרי וורף וקינגסטון על התמזה. ביום חמים, GoBoat היא פעילות מהנה המאפשרת לך ולגור להימלט מהחום הלונדוני וליהנות מהבריזה הקרירה תוך כדי חקר נהר התמזה. קערות מים מסופקות לגורים צמאים, אך הקפידו להביא פינוקים לנוסעים עצבניים.

פנק את הכלב שלך ב לה וואג
68 New King's Road SW6 4LT

כולנו אוהבים יום ספא – להרגיש מחודשת, מפונקת וזוהרת אחרי אחר צהריים של טיפולים זו תחושה נפלאה. פנקו את הכלב שלכם ביום טיפול עצמי ב-Le Wag; שירות 'Wash & Go' כולל אמבט הידרו חמים, גזירת ציפורניים, מוך מלא ומברשת ובושם גימור שישאיר לחבר הפרוותי שלך ריח מענג ולקבל מחמאות במשך ימים.

התפנקו בארוחה ידידותית לכלבים ב שייק שאק
מיקומים שונים

בפעם הבאה שאתם הולכים ל-Shake Shack לחלק מהצ'יפס המופלא שלהם, הקפידו לקחת את הכלב שלכם איתכם כדי ליהנות מהתפריט שלהם שתוכנן במיוחד עבור כלבים. Shake Shack הפך את כל המקומות שלהם למקום מסביר פנים עבור החברים הרגליים עם ארבע רגליים, עם התפריט שלהם של רפרפת וניל ידידותית לגורים עם עוגיות כלבים מקטיפה אדומה, כמו גם המפורסם שלהם Pooch-ini ובאג O' Bones®.

ככה? בדוק את מיטות הכלבים המסוגננות האהובות עלינו כאן

אוגוסט הוא חודש המודעות לפסוריאזיס

החשיבות של בדיקות עיניים לילדך