חנויות הספרים האהובות עלינו בלונדון

חנויות הספרים הטובות ביותר בלונדון

מאת ליילה טרנר

היום הוא יום אוהבי הספרים. בעיר עמוסה כמו לונדון, לפעמים לאבד את עצמך בספר טוב היא פעולה חיונית של טיפול עצמי. חנות הספרים העתיקה ביותר בלונדון מתוארכת לשנת 1797, ובהחלט מעבירה את האורחים לעידן אחר בזמן – עם מבחר טוב של ספרים המשתרעים על הקירות. Absolutely London רשמה את חנויות הספרים האהובות עלינו ברחבי העיר למי שמחפש רגעי בדידות נחוצים.

האצ'רדס
hatchards.co.uk

Hatchards היא חנות הספרים הוותיקה ביותר בלונדון, שנפתחה בשנת 1797 על ידי ג'ון האצ'רד. החלק החיצוני שווה ביקור בפני עצמו, עם חלונות מפרץ מעוקלים ומסגרות עץ בצבע ירוק עמוק. הצו המלכותי שיושב בגאווה מעל הדלת מראה לאורחים את חותמת האישור המלכותית שלו – לחלקם אולי יש תמונות של המלכה שמחפשת את רומן הפשע האחרון שלה מבזיק במוחם. הפנים, לעומת זאת, הוא הכל מלבד מיושן. ספרים של הסופרים הפופולריים ביותר של ימינו זמינים, כמו גם ספרי אודיו. ביום גשום, תושבי לונדון צריכים לפנות להאצ'רדס וליהנות מקריאה טובה על הספה הקטיפה בצבע ירוק זית שיושבת בקומה הראשונה.

187 Piccadilly, W1J 9LE

ליברריה
libreria.io

עם ההכרזה האחרונה של TFL כי 5G יתפרש בקרוב על הרכבת התחתית של לונדון, נראה כי חללים לכיבוי ברחבי העיר הופכים נדירים יותר. ליברריה, השוכנת בלב מזרח לונדון, היא המקום המושלם לכבות אותו הודות לאיסור הטכנולוגי שלה. לחנות יש תחושה של 'בית שני', והיא תוכננה בשיתוף עם אדריכלים ספרדים SeglasCano לעזור לאורחים לגלות ספרים ורעיונות חדשים וכן לעודד חשיבה בין-תחומית.

65 Hanbury St, E1 5JP

ספרי אומנה
fosterbooks.co.uk

המקום המקסים הזה ללא מאמץ הממוקם בצ'יזוויק המוצלת בוודאי יופיע בפיד שלך באינסטגרם. החלק החיצוני הירוק והיפה שלו הופך אותו למקום הצילום המושלם עבור בלוגרים רבים, והפנים מרגש אפילו יותר. החנות ידועה במלאי של ספרים מודפסים, שקשה למצוא בהם ספרים נדירים במיוחד – כך שאם אתם מחפשים משהו מסוים או מתחשק לכם לנסוע אחורה בזמן אחר הצהריים, ספרי פוסטר בהחלט שווים ביקור.

183 Chiswick High Road, W4 2DR

מילה על המים
wordonthewater.co.uk

ללא ספק חנות הספרים האסתטית ביותר בלונדון, Word On The Water, צפה על ריג'נט'ס קאנאל מאז 2011. על הסיפון, האורחים ימצאו מגוון ספרים, בעוד באינטרנט, לקוחות יכולים להזמין קופסת ספרים אהובה מראש, מבחר שנקבע בקפידה של שמונה עד עשרה ספרים אהובים מראש שיישלחו ישירות עד לדלתכם. כמובן שהספרים (ויש הרבה כאלה – הם נשפכים לכל פינה על הדוברה) הם האטרקציה העיקרית, אבל החנות מקיימת גם דיונים מרתקים על נושאים מאמנות ועד פמיניזם. האורחים יכולים לבקר בדוברה ולאחר מכן לחקור את דרכי המים של לונדון לפני שהם עוצרים ליהנות מרענון באחד מבתי הקפה העצמאיים הסמוכים. האם אתה יכול לחשוב על יום טיול טוב יותר? אנחנו לא יכולים.

Regent's Canal Towpath, N1C 4LW

חנות הספרים נוטינג היל
thenottinghillbookshop.co.uk

שום סיכום של חנות ספרים בלונדון לא יהיה שלם בלי חנות הספרים נוטינג היל, שהתפרסמה ב-1999 לאחר שהחלק הפנימי של חנות הספרים הועתק לשימוש בסרט נוטינג היל, בהשתתפות יו גרנטס וג'וליה רוברטס. כמובן, מעריצים מרחבי העולם נוהרים לחנות הספרים בתקווה להיתקל ביו גרנט עצמו. למרבה המזל, פוסטר הסרט יושב בחלון, כך שהמעריצים לא ייצאו מאוכזבים לגמרי. החנות ידועה במדור הנסיעות הרחב שלה, ומחזיקה גם במהדורות מתנות, כריכות כריכה קשה וקלאסיקה כרוכה בסאטן.

13 Blenheim Crescent, W11 2EE

קריאה שמחה!

ככה? צפו בספרי החובה שלנו כאן

מוצרי כושר כדי להפיק את המרב מהאימון שלך

כיצד ליצור חדר שינה ראוי לבית מלון