ערב סינגלים ב-Core Collective

Core Collective אמור להשיק את ערב הסינגלים הראשון שלו ביום 29 ביולי

על ידי ליילה טרנר

היכרויות בלונדון: סיכוי מורט עצבים עבור חלק, ומפחיד ממש עבור אחרים. בעיר עם 8.9 מיליון תושבים, למצוא את האדם הנכון יכול להיות קשה, והיכרויות זה לא כל מה שצריך להיות. הודות למגוון העצום של אפליקציות היכרויות הזמינות, אנשים צריכים כעת לבחור אחרים שיהיו משמעותיים בקרוב על סמך המראה בלבד. אתה עלול למצוא את עצמך שואל, 'האם אני לא יכול לנהל שיחה רגילה עם מישהו יותר?!'.

כאשר מחפשים את האחד, תאימות היא גורם חשוב עבור רבים. אלה שאוהבים לטייל יחפשו מישהו לנפוש איתו, בעוד שאנשים עם תשוקה למוזיקה עשויים לחפש מישהו מיוחד שאיתו יוכלו ליהנות מאירועי מוזיקה חיה. לאלה עם תשוקה לכל דבר בתחום הכושר יש את המשימה הקשה מכולן – כמה פעמים פנו אליכם באמצע ריצה או חדר כושר?

לְמַרְבֶּה הַמַזָל, Core Collective – אולפני הכושר הכוללים של לונדון עם מיקומים ברחבי נייטסברידג', קנסינגטון וסנט ג'ונס ווד – כאן כדי להציל את היום עם אירוע ליל הרווקים הראשון שלהם. הערב יתחיל בשיעור HIIT של 45 דקות, שיכלול סדרה של תרגילים מבוססי זוגיות בהובלת המאמנים הראשיים פאדי קולמן ואינדיה ביילי.

לאחר האימון (והמקלחת!), האורחים יוזמנו להצטרף לצוות לערב של קוקטיילים ללא הגבלה, נשנושים של חברת מזון מהיר טבעוני בורגר פרחיםמוזיקה מהדי-ג'יי הרזידנט של הקולקטיב ומהירות היכרויות.

לאלו המבקשים להמשיך את הערב עד השעות המוקדמות של הבוקר, Core Collective חברו לבר קוקטיילים במערב לונדון עוף החולכדי להמשיך את המסיבה.

מחיר הכרטיסים הוא 30 פאונד לאדם וכולל את השיעור עצמו לצד אוכל ושתייה.

core-collective.co.uk

בהחלט לונדון מנסה את טרנד הצמיד המרותך עם Atelier VM

חמש חלופות קפאין לשיפור מצב הרוח שלך