בהחלט לונדון מנסה את טרנד הצמיד המרותך עם Atelier VM

צמידים מרותכים הם טרנד גדול עכשיו, שהתחיל על ידי מותג התכשיטים האיטלקי Atelier VM…

על ידי פנדל הארטה

עם מיקומה הבולט במחלקת התכשיטים היוקרתית של ליברטי, קשה לדמיין ש-Atelier VM התחילה את דרכה בצורה כל כך צנועה. סיפורו של מותג התכשיטים האיטלקי החל בשנת 1998, כאשר מייסדיו היו בני 20 בלבד, ויצרו תכשיטים ניסיוניים מזכוכית ונייר למכירה בחוף הים ובשווקים במילאנו. מהר קדימה לשנת 2021, והיום מייסדות Atelier VM Marta Caffarelli וויולה Naj Oleari מגשימות את החזון שלהן
של יצירות משמעותיות, בהשראתן, שמחזיקות סנטימנט אישי ללקוח
כדי שיוכלו לעבור כל שלב בחייהם.

כל פריט באוסף התכשיטים האלגנטי והמודרני מספר סיפור של אחדות, אהבה וידידות שנועד להחזיק מעמד לכל החיים. המיקוד שלהם הוא פשטות ומינימליזם, בניגוד למסורת התכשיטים האיטלקית של יצירות גדולות ומוארות. קולקציית Atelier VM קטנה ועדינה, נועדה להפוך לחלק מחייו של הלובש אותה.

הרעיון של תכשיט מרותך הוא פשוט: אין אבזם מגושם, פשוט עיגול לא שבור. לאחר הריתוך למקומו, חתיכת L'Esenziale נדבקת לכל החיים, מוסרת רק על ידי חיתוך. עיצוב מרותך מהפכני זה הושק לראשונה על ידי Atelier VM בשנת 2014, כאשר הם היו מותג התכשיטים הראשון שהציג את הקונספט. כל פריט מעוצב על ידי הלקוח, כאשר הוא בוחר את השרשרת ואת הצ'ארמס הנוספים לפני שהחתיכה נמדדת על פרק כף היד על ידי מומחה Atelier VM, ומרותכת ביד לאבטחה.

הקולקציה עוצבה בקלילות עדינה שאינה מפריעה לתנועה כאשר כל צמיד מתעצב לקווי המתאר הטבעיים של הגוף. עדין, קלאסי ומאופיין עם חוט זהב השוזר את פרק כף היד או האצבע, L'Esenziale פועלת כהבטחה המחברת אותנו למישהו או משהו, ייחודית לחלוטין לכל אדם.

יצירה L'Esenziale היא חוויה רגשית ומרגשת עם שירות מותאם לפי מידה הניתן לכל לקוח, וכל יצירה מספרת את החוויה הייחודית שלו. הצמידים מגיעים בארבעה עוביים, הנעים בין 210 ל-1,300 ליש"ט, עם אפשרות לגימור צהוב, ורד או זהב לבן 18 קראט. כל אחד יכול להיות משלים ולהתאים אישית יותר עם מגוון קסמים כולל פנינים קלאסיות, יהלומים לבנים, כיתוב זהב וסמלים אקריליים.
הקולקציה המלאה זמינה בלעדית בחנות בליברטי לונדון ובאינטרנט.

ateliervm.com

כיצד להילחם במזיק הפיגמנטציה עם Skinfluencer

ערב סינגלים ב-Core Collective