צור את חדר הכושר המושלם בבית עם Fitness Superstore

שריפת קלוריות בבית מעולם לא הייתה כל כך קלה..

יוצרים את חדר הכושר המושלם בבית עם Fitness Superstore

השנה האחרונה הייתה תקופה בלתי נסבלת ביותר ממובן אחד. בשל מספר רב של נעילות ארציות חסרות תקדים, נאלצנו להיפרד ממפגש עם חברים ובני משפחה, ומאירועים ומקומות שמביאים כל כך הרבה שמחה לחיי היום יום שלנו. עם יותר זמן מאי פעם בילינו בבית, נאלצנו להמציא דרכים חדשניות לשנות את מרחב המחיה שלנו. חדרי מגורים הפכו לבתי קולנוע, ערבי דייטים נערכו במטבחים והיינו צריכים ליצור יותר מקום להתאמן.

לסגירת חדרי כושר הייתה השפעה שלילית במיוחד על הרווחה הנפשית של האנשים, כאשר אנשים רבים מסתמכים על חדרי כושר ומרכזי בריאות מסיבות של בריאות הנפש. חנות כושרחנות ציוד הכושר מספר אחת בבריטניה, יש את כל הטכנולוגיה והגאדג'טים שאתה צריך כדי להקים את חדר הכושר המושלם בבית.

החיסכון במקום Schwinn IC8 מחזור פנימי היא האופציה המושלמת לאוהבי אופניים. שלם עם מערכת התנגדות מגנטית, יציאת USB לטעינה קלה, מחזיקי בקבוקים ומתלה מדיה (מחזור + נטפליקס = משולבת חלום), Schwinn IC8 מציע חווית אימון אינטנסיבית מהנוחות של הבית שלך.

אפשרות נוספת לחיסכון במקום היא Nautilus T628 הליכון מסחרי מתקפל קל. האלמנט המתקפל של ההליכון פירושו שניתן להניח אותו בקלות בזמן שהוא אינו בשימוש. הליכון זה כולל רכיבים מהטובים מסוגו, החל ממערכת הריפוד של סיפון הריבאונד למיטוב התנועה הטבעית ועד ל-26 התוכניות, כולל שליטה ידנית, מטרה מהירה, רכבת ומשקל. ה-Nautilus T628 הוא ציוד חיוני לכל חובב אירובי.

למי שרוצה לקחת את אימוני האימונים לשלב הבא, ה Body Power R200 חתירה נגד מים הוא ערכת חובה. הוא בנוי עם מיכל מים גדול המספק טווח התנגדות בלתי מוגבל – ככל שאתה חוותר חזק יותר, כך אתה נתקל בהתנגדות רבה יותר.

שום חדר כושר ביתי לא יהיה שלם בלי מכשיר אליפטי, וה- Bowflex MAX Trainer M8 הוא בגודל של חלק קטן מהאחרים בשוק, אך עדיין מספק את הפלטפורמה היעילה ביותר בעלת השפעה נמוכה לשריפת שומן בעצימות גבוהה. ה-M8 כולל 20 רמות התנגדות, אימונים מותאמים וניטור דופק מגע. שריפת קלוריות בבית מעולם לא הייתה כל כך פשוטה.

אלה שבאמת רוצים להגביר את משחק האימון הביתי שלהם צריכים לבחור ב Life Fitness G7 Cable Motion חדר כושר וספסל. הציוד האולטימטיבי בהשראת מודל מועדון הבריאות, ה-G7 מציע אינסוף אפשרויות לאימוני כוח ומאפשר לך את הגמישות לבנות את האימונים שלך. חדר הכושר Cable Motion, הכולל כדור כושר, ערימת משקל, ספסל ומוט ישר, מציע את חווית האימון הביתי הטובה ביותר.

Ten Health and Fitness פותחים מיקום חדש של נוטינג היל

כיצד להילחם במזיק הפיגמנטציה עם Skinfluencer