ביקורת: שיטת הגוף היפה של אימי ויקטוריה לונג

Absolutely London מעמידה למבחן את שיטת הגוף היפה של PT Aimee Victoria Long


על ידי אבי שופילד

מאז תחילת המגיפה, הרגלי הכושר שלי זזו מקיצוניות אחת לאחרת. או שאני עושה שיעורים מקוונים רגילים, סופרת את הצעדים שלי כמו מטורף ושותה שייקים ירוקים או שאני שוכבת על הספה, כוס יין ביד, מתקדמת בהתמדה דרך חבילת צ'יפס טיירלס.

בזמן הכתיבה, לונדון עומדת להיכנס לדרג 3 והחלטתי שהגיע הזמן למצוא איזון. אני מתגייסת לעזרתה של איימי ויקטוריה לונג, מאמנת אישית, מדריכת פילאטיס ומומחית לבר ששיטת BodyBeautiful שלה שינתה את הגוף (והנפש) של לקוחותיה. בשילוב שילוב ייחודי של דיסציפלינות מפילאטיס ועד כוח והתניה, לקוחות BodyBeautiful מקבלים תוכנית אימונים ותזונה כדי לעזור להם להשיג את מטרותיהם ולגרום להם להרגיש אנרגיה, מאושרים וחזקים יותר.

"אתה צריך לדבוק באופן עקבי בשגרה ולעשות משהו שאתה באמת נהנה ממנו", מסביר איימי. "אין טעם להכריח את עצמך לצאת לריצה בכל בוקר אם אתה שונא לרוץ."

איימי ויקטוריה לונגAimee מציעה שלושה סוגים של שיעורים מקוונים, אותם היא מעבירה באמצעות מפגשי זום בקבוצות קטנות. Barre (מ-Founds to Advanced), Dynamic Pilates (עם מהלכים בהשראת הרפורמר פילאטיס) ו- Sculpt (שילוב של באר ופילאטיס באמצעות משקולות קרסול ופרק כף היד).

אני נרשם לשיעור Sculpt, שאני מעט חושש ממנו מכיוון שמעולם לא עשיתי שיעור קבוצתי דרך זום. מהר מאוד אני מבין שראשית, אף אחד אפילו לא מסתכל עליי (המהלכים מאתגרים ודורשים הרבה מיקוד) ושנית, זום מאפשר אינטראקציות אישיות יותר מאשר שיעורים מקוונים חד כיוונים. Aimee מספקת הרבה עידוד והתאמות כדי לוודא שהצורה שלך מושלמת.

השיעור קשה ומעורר את שריפת הבטן והבטן שלי תוך דקות. למחרת יש לי את כאב השרירים המעיד שמוכיח שהגוף שלי עבד ממש קשה. סוף סוף נמלטתי מתקופת הכושר שלי.

aimeevictorialong.co.uk


ככה? בדוק עוד מהאימונים האהובים עלינו בבית כדי לנסות

ראיון עם לואיז קנדי, מעצבת אופנה

טיפים מובילים עבור נדודי שינה, חרדה וכושר