ראיון עם לואיז קנדי, מעצבת אופנה

אנו פוגשים את מעצבת האופנה האירית לואיז קנדי ​​כדי לדון בהשפעה של קוביד-19 על התעשייה ו-20 שנה בחנות שלה בלגרביה


הקולקציה האחרונה שלך נמצאת עכשיו בחנות – איך הגעת לקונספט?

הקולקציה הזו פותחה במהלך הנעילה בתחילת האביב, כך שהיא בהחלט משקפת את אורח החיים המאתגר החדש שלנו של חיים ועבודה במגפה. רציתי להקדיש תשומת לב מיוחדת לעזור ללקוחותינו להסתגל, לשריון ולהביע תחושת חוזק.

הנושא הכללי של האוסף הוא נושא של אהבה וקביעות ותארנו אותו בהשאלה מהקלאסיקה של הביטלס, All You Need is Love. הצבעים בהירים וחזקים – אדומים, סגולים, ורודים ושחורים, המתבטאים בצורה הטובה ביותר בסוודר ורוד עם לבבות אדומים חרוזים ביד הנלבשים מעל חצאית טול אדומה.

ג'קארדים מורכבים ועיטורי קסם עם תכשיטים מוסיפים נגיעות של זוהר ואלגנטיות. לטעמי, הבדים הבולטים העונה כוללים את הג'קארד היפהפה 'Queen of Hearts' המשמש בבלייזר האמירה לידיה שלנו (בתמונה למעלה). כך גם שכמיית אלי הענפה מאותה טחנת פריזיין, הכוללת חיפושיות ארוגות מיניאטוריות בחוטי לורקס בהירים. חרקי אהבה קטנים ומדהימים!

לואיז קנדי

אתה חוגג 20 שנה לחנות הלונדונית שלך בבלגרביה, איך השתנה האזור מאז שפתחת?

בלגרביה היא כעת סביבה קמעונאית שונה מאוד בהשוואה לאופן שבו מצאתי אותה לראשונה לפני 20 שנה. במהלך השנים, האזור משך אליו כמה מותגי יוקרה בינלאומיים גדולים כמו השכן שלי, כריסטיאן לובוטין. אני חייב לברך את Grosvenor Estate שרכש את האחזקה ב-2006; הם השקיעו טוב מאוד בשדרוג האזור. הארכיטקטורה כל כך אלגנטית ולמרות הפאר שלה, היא שמרה על אווירה מאוד מיוחדת של כפר.

כיצד השפיעה המגיפה על העסק שלך וכיצד ניווטת בבעיות הללו?

ירידה בצניחה הייתה האתגר הגדול ביותר שלנו – רבים מהתושבים המקומיים שלנו עברו לנכסים במדינה שלהם. המלונות היו סגורים וראינו אפס מבקרים בינלאומיים, כך שזה השפיע באופן דרסטי על המכירות. אנו מסתמכים על הקשרים הקרובים שצוותי הקמעונאות שלנו פיתחו במהלך השנים עם הלקוחות החוזרים הרבים שלנו, כך שהם יכולים לפנות ישירות כדי להבין את הצרכים שלהם העונה. כמו כן, מעולם לא היינו כל כך פעילים במדיה החברתית וכעת אנו יכולים לראות את היתרונות של שימוש בפלטפורמות אלה ככלים קמעונאיים כדי להגיע ללקוחות קיימים ופוטנציאליים חדשים כאחד.

כמו כן חלה ירידה בבגדי ערב ובגדי אירועים. העברנו את המיקוד שלנו הרחק מאירועים מיוחדים לפריטים נוחים וקז'ואלים יותר. נראה כי הלבשה לעסקים מתמקדת כמעט אך ורק בחולצות עבור פגישות וירטואליות!

לואיז קנדיהאם הייצור הושפע?

למרבה המזל, יש לנו שותפי ייצור באזורים שונים, כך שכאשר אזור אחד סובל מעיכובים, אנו יכולים לעבוד בצורה הדוק יותר עם פחות הגבלות במקומות אחרים. תכנון באקלים הנוכחי דורש גישה שמרנית לחלוטין עם כמה שפחות סיכון.

אילו לקחים תעשיית האופנה יכולה ללמוד משנת 2020?

לעולם אל תזלזל בחשיבות הקשר עם הלקוח שלך. היינו המומים מהודעות התמיכה שבאמת העבירו אותנו את הזמנים האפלים במהלך הנעילה.

נסו לא לייצר יתר על המידה ובתקווה שזה יעזור להאט את הצריכה. שימוש חוזר בבדים ושדרג עיצובים, במידת האפשר.

העריכו את רגעי הקסם לאורך תהליך העיצוב, בין אם מדובר בצילומי אופנה בתקופת קוביד או באבזור של זום. אנחנו לומדים להיות עמידים. בזמנים קשים, חשוב שבקולקציה עדיין יש פריטי חובה מרגשים. לקוחות תמיד ישאפו בבגדים יפים ותמיד ישקיעו כשהם יתאהבו בפריט מפתח.

לואיז קנדיאיפה תחגוג את התקופה החגיגית השנה?

ארבעת השבועות הבאים יגידו! אני מקווה מוקף במשפחה וחברים בדבלין.

איך תרגע?

אני בר מזל להיות מוקף בדבלין הגיאורגית היפה עם הפארקים האייקוניים שלה, כך שהדרך הטובה ביותר להירגע עבורי תהיה טיולים ארוכים עם השנאוצר הזעיר שלי, פאדי.

מה הלאה עבור לואיז קנדי?

השקת קולקציית SS21 החדשה שלנו. לא סביר שתצוגות אופנה מסורתיות יתחדשו אז אנחנו צריכים להיות יצירתיים ולהשיק קולקציה חדשה. ברגע שנוכל לנסוע שוב, נחזור לארח תצוגות Trunk בארה"ב ואנו מקווים להשיק דגם דומה במזרח התיכון. קדימה 2021!

9 W Halkin Street, SW1X 8JL; louisekennedy.com


ככה? בדוק עוד תכונות אופנה כאן

טיפול הפנים המותאם אישית שיתקן את 'עור הנעילה' שלך

ביקורת: שיטת הגוף היפה של אימי ויקטוריה לונג