טיפול הפנים המותאם אישית שיתקן את 'עור הנעילה' שלך

החורף הזה, גלה את HydraFacial בפופ אפ הלונדוני שלהם


זו שותפות בתשלום

הצורך לבהות בעצמך בזום כל היום מספיק כדי לגרום לכל אחד לבחון את העור שלו. מקמטים עדינים שלא שמתם לב לקהות וחסימת נקבוביות, רבים מאיתנו סבלו בחודשים האחרונים מ"עור נעילה" ו"מסכה-נה" (אקנה המושרה על ידי מסכה). כאילו הלחץ של מגיפה לא מספיק, גם אנחנו מתלבטים ממצב העור שלנו.

למרות שמצלמות אינן משקפות במדויק את הפנים שלך (זוויות, תאורה ועדשות כולם מעוותים דברים), הייתה פריחה בביקוש ל'התכווצויות' כמו בוטוקס וחומרי מילוי לאחר הנעילה, כאשר נשים רבות ציטטו להסתכל על הפנים שלהן הרבה במצלמה כסיבה מרכזית. אבל אתה לא צריך לפנות לניתוח פלסטי כדי לשפר את העור שלך ולהחזיר את הזוהר הצעיר הזה. עכשיו זה הזמן לשכלל שגרת טיפוח מונעת תוצאות באמת.

טיפול פנים פניםHydraFacial הוא טיפול העושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית מוגנת בפטנט לשיפור בריאות העור, מניקוי ומיצוי ועד לחות והתחדשות. כל טיפול יכול להיות מותאם אישית באופן מלא כדי להתאים לסוג העור ולדאגות שלך עם מאות אפשרויות שונות, בין אם אתה צריך פתרון להרגעה, הבהרה, החלקה או מיצוק.

היפרדו לשלום מנקודות שחורות וחיידקים, כאשר HydraFacial שואבת ללא כאבים את כל השטף שאפילו לא ידעתם על קיומו, לפני שאתם נותנים לעור שלכם מנה נכבדה של נוגדי חמצון ופפטידים, ומשאירים אתכם עם גוון עור חשוף ובריא. לחיזוק נוסף, ישנם שיפורים כמו ניקוז לימפתי, פילינג כימי עדין וטיפול באור LED. תשכחו מהיערמות על הבסיס – טיפולי HydraFacials רגילים מנקים ומזינים את העור שלכם באופן מקצועי כדי לתת לכם את הזוהר הרענן, לא משנה מה גילכם.

טיפול פנים פניםהטיפול כרוך באפס זמן השבתה, כך שלא משנה כמה אתה עסוק, אתה יכול לשים את בריאות העור שלך בראש סדר העדיפויות. וגם לא רק בפנים אתה יכול לטפל – HydraFacial יכול לשמש גם על השפתיים, העיניים, הקרקפת והגוף.

תושבי לונדון יכולים לגלות את HydraFacial ממקור ראשון בחורף הזה בפופ-אפ חדש של Marylebone, תאריך TBC, שבו HydraFacial תציע את ההזדמנות לנסות את הטיפול הראשון שלך ללא עלות עבורך.

HydraFacial Pop-up, 14 Hinde Street, W1U 3BD

תאריכים TBC – הרשמה לרשימת המתנה באמצעות HydraFacialLondon.com


ככה? בדוק 5 טיפים לטיפוח העור לעבודה מהבית

שאלות ותשובות עם שרין שיפר מ-Skinfluencer

ראיון עם לואיז קנדי, מעצבת אופנה