שאלות ותשובות עם שרין שיפר מ-Skinfluencer

Absolutely London פוגשת את שרין שיפר, COO של מרפאת האסתטיקה פורצת הדרך בלונדון Skinfluencer


על ידי איב הרברט

מה עושה Skinfluencer אחרת ממוסדות אחרים?

ב-Skinfluencer, אנו לא רק מציעים אסתטיקה רפואית מתקדמת, אלא אנו מספקים את הטיפולים שלנו בדרגה רפואית באמצעות חווית שירות יוקרתית במסע לקוח בסביבה בוטיקית. לא מדובר רק בתוצאות הטיפול המשנות את המשחק שלנו, אלא אנו מבטיחים שירות יוקרתי לפיו אנו מדריכים את הלקוחות שלנו במסע הטיפול שלהם.

ראיתי כל כך הרבה לקוחות שאובחנו בטעות, טופלו בצורה לא נכונה או נשלחו הביתה עם הוראות לא ברורות או ללא הוראות כיצד להשתמש במוצרי הטיפוח לאחר הטיפול שלהם, שלעתים קרובות עלולים להחמיר את המצב! אנו מרגישים שחשוב לעבוד עם הלקוחות שלנו כדי להשיג את מטרות העור שלהם, ולתמוך בהם בדרכם.

אצרנו את הטכנולוגיות הטובות ביותר הקיימות בשוק, והרכבנו צוות קליני של רופאים ואסתטיקאים ברמה עולמית שמבינים כיצד לשלב ולשלב אנרגיות וטכניקות טיפול כדי לספק תוצאות ללא תחרות. זו הסיבה שאנו מסוגלים לקבוע פרוטוקולים שפורצים את הגבולות של מה שאפשר להשיג, ויכולים לומר בביטחון שאין מצב שאיננו יכול לטפל בו.

הפרוטוקולים שלנו מתייחסים אפילו לנושאים המאתגרים ביותר כגון פיגמנט מנזקי שמש או צלקות, אקנה חריף, מצבים דלקתיים כגון מלזמה או רוזציאה, גוון או מרקם לא אחיד ורפיון. אנחנו לא עוצרים רק בפנים, אנחנו יכולים גם לחטב את הגוף שלך על ידי סילוק שומן לצמיתות והידוק עור רפוי.

שרין שפראיך היית מגדיר את הלקוח שלך ומה הם מחפשים להשיג עבור העור שלו?

הלקוחות שלנו הם צרכנים נבונים שיודעים למה הם צריכים לצפות מבחינת תוצאות, אפשרויות טיפול וסטנדרט טיפול. הם יודעים מה ניתן להשיג עם הטכנולוגיות המתקדמות וטכניקות הטיפול הקיימות כיום. הם לא רוצים השבתה והם רוצים תוצאות טבעיות.

הקמתי את Skinfluencer כי אני סובלת ממלזמה וקיבלתי עצות רעות, עברתי טיפולים שהחמירו את מצבי ומעולם לא הייתי מרוצה מהעור שלי. כמוני, לקוח Skinfluencer היה לעתים קרובות במספר רופאים ומרפאות, אך או שלא השיג את התוצאות הרצויות, הומלץ לו לעבור הליך כירורגי פולשני, או שהייתה לו תוצאה גרועה.

Skinfluencer חדשדבר איתנו דרך צוות המומחים שלך והטכנולוגיות והטכניקות שבהן אתה משתמש.

הרופאים והאסתטיקאים שלנו הם מובילים עולמיים בתחומם, כולם עם מינימום של עשר שנות ניסיון והסמכות מרובות לאחר תואר שני או הכשרה מיוחדת בטכניקות מתקדמות. כשהם מצטרפים לצוות Skinfluencer, עליהם לעבור גם את "Skinfluencer-U", שהיא תוכנית אימונים אינטנסיבית לשלוט בפרוטוקולים שלנו. לאחר מכן אנו משלבים את הצוות ברמה העולמית שלנו עם כל הטכנולוגיה המובילה בשוק כיום. זו הסיבה שאנו יכולים להתחייב לספק תוצאות שאין שני להן.

אין עוד מרפאה בבריטניה עם טכנולוגיות "גיבור" מרובות כגון Cutera Enlighten III, Fotona Dynamis Pro, Cutera Secret RF, Cutera XEO Limelight, ו-Zeltique CoolSculpting, אם להזכיר רק כמה.

משפיע על העורספר לנו קצת על הרקע שלך ומה הוביל אותך להשיק את Skinfluencer.

תמיד רציתי עור נטול איפור, וכאישה בשנות ה-50 לחיי, אני מעריכה טיפולים אסתטיים שעוזרים נאמנה לשמירה על מראה צעיר טבעי ואשר משחררים אותי מאיפור כבד כדי לכסות את המלזמה שלי ופגמים אחרים. הסתקרנתי מההתקדמות בטכנולוגיות טיפוח מבוססות אנרגיה ובטכניקות אסתטיות. ראיתי בכך הזדמנות לסטנדרטיזציה של פרוטוקולי טיפול המציעים תוצאות ללא תחרות, אבל עם סיבוב. רציתי להציע את פרוטוקולי הטיפול הללו במסגרות בוטיק יוקרתיות ולשכפל את הרעיון בערים מרכזיות ברחבי העולם.

לקחתי את הניסיון שלי כמנהל באמריקה התאגידית והתחתנתי איתו עם החזון שלי ליצור מותג יעד עולמי לטיפוח העור. בכל מקום בעולם שתהיי, אם תיכנס למרפאת Skinfluencer, תצא עם עור נהדר!

משפיע על העוראנחנו אוהבים את הגישה המותאמת אישית שמציע Skinfluencer; למה אתה חושב שזה חשוב

אין שני אנשים בעלי אותו עור ואין לאדם אחד את אותן בעיות עם העור שלו ביום נתון – או בכל שלב – בחייו. זה המקום שבו ניסיון וטכנולוגיה נפגשים כדי ליצור תוכניות טיפול מותאמות אישית לכל סוג עור, גיל ומצב, המתייחסות לכל דבר, החל ממאבק בגיל ועד לבעיות מורכבות כמו רוזציאה או מלזמה.

מה לדעתך הדאגות הגדולות ביותר לטיפול בעור שנשים מתמודדות איתה כיום, וכיצד Skinfluencer יכול לעזור?

אני חושב שנשים מודאגות היום יותר מאי פעם לגבי בריאות העור. אנו רואים נשים בכל גיל וסוג עור, והן תמיד מבקשות עור בריא שזוהר. שלושת הסוגיות הגדולות שנשים רוצות להתייחס אליהן הן גוון, מרקם ורפיון. לאישה יכולה להיות פיגמנט לא רצוי, נקבוביות גדולות, צלקות אקנה או רפיון. אנחנו יכולים ליישר אותו, להחליק אותו ולמצק את העור שלך בין אם אתה בשנות ה-20 או ה-70 שלך.

משפיע על העורמה הלכת לטיפול?

אני מכור לפרוטוקול On Every Level שלנו, אותו אני משלב עם תוכנית Manage my Melasma שלנו. זה שומר על המלזמה שלי (שהיא עקשנית) בשליטה, עושה את הנקבוביות שלי יפות וקטנות כי זה מווסת את ייצור החלב שלי, ומרימה וחיטוב את העור שלי בן 50 פלוס. זה מעיין הנעורים שלי!

307 Fulham Road, SW10 9QH, skin-fluencer.com


ככה? בדוק את כל מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מקבל חומרי מילוי

הצצה ראשונה ופגשו את המעצב

טיפול הפנים המותאם אישית שיתקן את 'עור הנעילה' שלך