הצצה ראשונה ופגשו את המעצב

בהחלט לונדון פוגשת את מעצבת האופנה היילי מנזיס כדי לדבר על יוקרה, נעילה ופתיחת פופ-אפ במהלך מגיפה


על ידי אבי שופילד

היילי מנזיס אמיצה ביותר מדרך אחת. לא רק שהמותג בעל השם שלה ידוע בכך שהוא נוגד את הדגן, נותן עדיפות לעיצובים באיכות טובה על פני אופנות אופנה, אלא שהפופ-אפ החדש של King's Road נפתח במהלך אחת התקופות הכלכליות הסוערות ביותר בהיסטוריה המודרנית. "אנחנו רוצים שללקוחות שלנו יהיה מקום שבו הם יכולים להתחבר אלינו ולקבל תובנה אמיתית על רוח המותג", אומרת היילי.

חנות הפופ אפ היילי מנזיס Kings Roadההדפסים המקסימליסטיים של היילי מנזיס, שילובי הצבעים יוצאי הדופן וסריגי הג'קארד הייחודיים זיכו את הלייבל ב-it-girl, כאשר מעריצות כמו גוון סטפני, דולי אלדרטון ו- Fearne Cotton לובשות את העיצובים הנחשקים שלה.

היילי מנזיסה מאבי כותנה נמר הוכח פופולרי במיוחד במהלך הנעילה; העסק המקוון פרח, מה שהיילי מייחסת לגורם ההרגשה-טוב של התווית. "במהלך הנעילה, כולם רצו בגדים שיעודדו אותם", היא אומרת. "החלקים שלנו נוחים מספיק ללבישה בבית, אבל אתה יכול גם לצאת בהם, בין אם זה למסעדה או לסופרמרקט." הצמיחה המקוונת הזו הפכה את היילי לנחושה יותר מאי פעם לפתוח חנות פיזית. "דרך המלך היא יעד קניות איקוני לאופנה עצמאית, אז היא מושלמת עבורנו."

חלון ראווה מוקפץ של היילי מנזיסהפופ-אפ עצמו מסביר פנים ומדהים מבחינה ויזואלית, קופסת תכשיטים של חלל עם עות'מאנית קטיפתית תופסת את מרכז הבמה כאשר מתלים תוססים של בגדים מצפים את החדר כמו סוכריות בתצוגה. חולצות טריקו של היילי מנזיס פועלות כיצירות אמנות, ממוסגרות מעל הדלפק בצורה מעין רוקנרול, בעוד תצוגה אקלקטית של מנורות וינטג', מרופדות מחדש בבד היילי מנזיס, מעטרות את החלון.

עיצוב חנות פופ-אפ של היילי מנזיסהמעצבת תמיד התגאתה בכך שהיא עושה דברים אחרת. "מעולם לא נכנעתי ללחץ לחדשות מתמדת. ככל שאתה מוציא שם יותר, האיכות והשלמות העיצובית מדוללים", מסבירה היילי.

קמפיין היילי מנזיס Driftersגם אחריות חברתית חשובה לה מאוד. "כדי ליצור בגדים שמחים, צריך שתהיה לך שרשרת אספקה ​​מאושרת, מהאדם המסובב את החוט ועד לאדם שסורג את המגשר. אני מקווה שהמגיפה תאט את העניינים ותראה כמה חשוב לטפל באנשים ובכדור הארץ".

הפופ-אפ של היילי מנזיס פתוח עד אפריל.

40 Duke of York Square, SW3 4LY; hayleymenzies.com


ככה? בדוק את הביקורת שלנו על Hurr, Airbnb של האופנה

כיצד להגביר את המערכת האנדוקנבינואידית שלך

שאלות ותשובות עם שרין שיפר מ-Skinfluencer