סקירת בית החוכמה: אמבט הגונג הראשון שלי

אנו מבקרים בבית החוכמה, מרחב הבריאות החדש המעודד את תושבי לונדון לנשום עמוק…


על ידי אבי שופילד

אני שוכב על הרצפה בחדר חשוך בעיניים עצומות. צליל הקשה מזמזם ממלא את החדר ושוטף את גופי, ושולח פרץ מעקצץ של רוגע מכף רגל ועד ראש. אני לא בחלום מוזר – אני ממש ליד רחוב יוסטון חווה אמבטיית גונג.

אמבט גונג בבית החוכמהמרכז הבריאות החדש House of Wisdom הוא מרחב ראשון מסוגו המסייע לתושבי לונדון להתאזן ולהתחבר מחדש באמצעות תנועה, קול, מדיטציה וסדנאות. בנוסף למרחצאות גונג, הם מציעים סוגים שונים של יוגה ומדיטציה בתוספת שיחות העצמה וסדנאות יומיות בהנחיית משנים ואנשים מעוררי השראה. בין אם זה הכוח של התגברות על חרדה או איך הגדרת יעדים יכולה לעזור לך ליצור עתיד רב עוצמה, השיחות מטרתן לקרב אנשים בסביבה בוטחת ואינטימית כדי להקשיב, ללמוד ולהתגבר על אתגרים אישיים. במקום פשוט להתמקד בגוף, הגישה ההוליסטית של HOW עוסקת בחיבור גוף-נפש.

בית החוכמה בחוץלשלושת המייסדים, לוקה מג'ורה, סטפני ריינולדס וכריסטינה גארס, יש מגוון מומחיות כולל טיפול תזונתי, עבודת נשימה ואימון לחיים, כך שאתה יכול לסמוך על כך שאתה בידיים טובות. בנוסף, הסטודיו עצמו הוא נווה מדבר בעיר פנימית עם תאורה אווירה, צמחים יפים ובית קפה בריא להירגע בו לאחר השיעור.

אֵיךכשאמבטיית הגונג מסתיימת, אני מרגישה מעט מבולבלת מכיוון שהייתי במצב כה נינוח. "רק את הרגליים על הקרקע כשאתה עומד על מנת לעזור לך להרגיש שוב מקורקע", מייעצת סטפני.

HOW מחויבים להיות מרחב נגיש. הם מציעים מפגשים בחינם למי שנמצא בנסיבות כלכליות קשות ויש גם עסקת היכרות של 35.00 פאונד לחמישה מפגשים.

houseofwisdomstudio.com

ככה? בדוק את שיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון

הכירו את Kimaï, מותג תכשיטי היהלומים שגדל במעבדה

כיצד להגביר את המערכת האנדוקנבינואידית שלך