הכירו את ברדלי וודהאוס, מייסד WELD

לונדון בהחלט פוגשת את המייסד של WELD, אפליקציית הכושר שמחזירה את הכוח ללקוחות ול-PTs


על ידי אבי שופילד

מאמן אישי זה יקר, נכון? ואז יש את הנסיעות לחדר הכושר וממנו – למה אין יותר PTs מקומית? ואם אתה מוצא מישהו, איך אתה יודע אם הוא טוב?

החששות הללו הם בדיוק מה שהוביל את בראדלי וודהאוס לפתח את WELD, אפליקציה המאפשרת ללקוחות לחפש ולהזמין שיעורי אימון קבוצתיים או אימונים אישיים עם אנשי מקצוע בתחום הכושר באזורם. המיקום יכול להיות בכל מקום מהבית שלך ועד לחדר כושר מקומי או פארק – וזה גם סביר.

הרעיון הגיע לבראדלי לראשונה בשנת 2018 כאשר אחותו, שהייתה בהריון עם ילדה השני באותה תקופה, התקשתה למצוא דרך להזמין ולשלם עבור מפגשי כושר מקומיים עם מדריכים מתאימים. היא הייתה זקוקה למשהו שווה ערך וקרוב, שבו תוכל לגרום למורה לבוא אליה או להיפגש בפארק המקומי שלה.

מה זה WELD?

WELD, שפירושו Wellness, Exercise, Lifestyle, Diet, הוא כמו תערובת בין Bumble, Uber ו-Airbnb, אבל לכושר. בנוסף למציאת המאמן והמיקום המתאימים למפגש שלך, אנשים יכולים להשכיר חללים בבתיהם לשיעורי WELD.

ביקורות של לקוחות מספקות שקט נפשי שכל מאמן הוא באיכות מעולה (הם נדרשים גם לבצע בדיקת DBS ויכולים לפרסם את הכישורים שלהם בפרופילים שלהם). כל זה נעשה בממשק הסופר חלקלק וקל לשימוש של אפליקציית WELD.

אפליקציית ריתוךתפיסת שוק הכושר של WELD אולי נראית כמו הצלחה לא פשוטה, אבל המסע של בראדלי עד לנקודה זו היה רחוק מלהיות קל. הוא גדל בדרום אפריקה ולאחר שחווה בעיות בריאות רבות כאדם צעיר, בגיל 24 אובחן כחולה בסרטן המוח ועבר מספר פעולות משנות חיים.

"אחרי שהייתי משותק זמנית במהלך אחד מארבעה ניתוחי מוח, נאלצתי לפנות לטיפול אצל מרפאים בעיסוק, מאמנים אישיים, פיזיולוגים ומומחים אחרים לגמילה", הוא מסביר. במהלך החלמתו סבל בראדלי גם מהפרעת דחק פוסט טראומטית, דיכאון, חרדה ואשמה של ניצולים.

"הייתי מדבר עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות הרבה על חייהם, בעיקר מתוך סקרנות, ורובם אמרו שהם עשו את עבודתם מתוך האהבה לעזור לאנשים. עם זאת, הם לא הרוויחו משכורת גדולה, מה שהפתיע אותי כי אימון אישי ושאר מפגשי כושר אחד על אחד יכולים להיות יקרים. גיליתי שחדרי כושר ארגוניים גדולים גובים דמי שכר דירה של 40-60%, מה שחשבתי שזה מטורף אבל הם אמרו שזו הנורמה בתעשייה".

בראדלי חזר לעבוד בשירותי לקוחות ובחדשנות דיגיטלית בתאגיד גדול, ועבר לבריטניה. אבל התחושה שיש לו משהו אחר להציע המשיכה להתפוגג.

"אנשים עם סרטן ובעיות בריאות אחרות באו אליי לשאול איך אני מתמודד עם הסרטן שלי. הסברתי שאני מתמקד בבריאות הכללית שלי ובשמירה על אורח חיים בריא. בסופו של דבר, משהו לחץ והחלטתי שאני רוצה לעבוד בתעשיית הבריאות והכושר לצמיתות. כשאתה על שולחן הניתוחים ההוא, הדבר הכי רחוק ממוחך הוא כסף ודברים חומריים. חשבתי, 'אני באמת יכול לעשות שינוי'".

לְרַתֵךWELD מאפשרת אימוני כושר נוחים במחירים נוחים, אבל לא רק מי שמחפש לממש תועלת זו. האפליקציה היא גם פתרון מצוין למאמנים אישיים ולאנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות שמתקשים להרוויח.

"אנשי PT בבריטניה מרוויחים, בממוצע, 20,000-25,000 ליש"ט לשנה", אומר בראדלי. "מפגשי PT יקרים רק מכיוון שחדרי כושר גובים בין 40-60% מעלות השיעור כדמי השירות שלהם."

WELD לוקחת רק 8%, ללא ספק הנמוך ביותר מבין מתחרותיה. "על ידי כך נוכל להחזיר את הכוח למי שנותן את השירות, ולא לאלה שיש להם הכיסים הכי עמוקים", אומר בראדלי.

ההטבות לא עוצרות שם – משתמשים רגילים מרוויחים גם עמלה באמצעות קישורים ייחודיים שהם יכולים לשתף עם חברים, בני משפחה ועוקבים. המשתמש מרוויח 2% החזר כספי מכל שיעור שנרכש דרך הקישור הזה. זה מצב של win-win לשני הצדדים של התעשייה. PTs מרוויחים שכר הוגן ומשתמשים מרוויחים כסף רק על שיתוף חברים.

אפליקציית ריתוךעולם הבריאות והכושר נפגע קשות ממגיפת הקורונה, כאשר סגירת חדר כושר והתרחקות חברתית מקשים מאוד על הפעלת אנשי מקצוע בתחום הבריאות. עם זאת, עבור WELD, מספר המשתמשים עלה ב-44% מאז אפריל. "במשך שנים אני מעודד אנשים להתאמן בחוץ", מעיר בראדלי. "בגלל הנעילה, אנשים רואים כעת את היתרונות של זה וכמה קל לגשת אליו."

WELD גם הרחיבה את ההיצע שלה עם WELDLive, שירות סטרימינג חי בחינם. בניגוד לשיעורים שפורסמו באינסטגרם לייב או ב-Facebook Watch, עם WELDLive המאמנים שיריצו את השיעור ירוויחו כסף באמצעות פרסום המופיע בצד המסך. זה מאפשר להם לספק תוכן נגיש תוך כדי הכנסה נחוצה.

עם כל כך הרבה מה להציע, מהן תקוותיו של בראדלי לעתיד WELD? "אנחנו מקווים להיות בחזית נוף הכושר המשתנה. המודל לא השתנה כבר 40 שנה ואנחנו בנקודה שבה אנחנו יכולים להגדיר את עתיד התעשייה: להפוך את הבריאות והכושר לנגישים, נוחים ובמחיר סביר לכולם".

זמין להורדה כעת במכשירי אפל ואנדרואיד.

@weld_healthweldbeing.com


ככה? בדוק את הראיון שלנו עם המאמנת והמשפיעה טלי ריי

עור קיץ: 9 ממגני הפנים הטובים ביותר

יומני היופי הטובים ביותר לשנת 2020