ביקורת: ריקוד רגאטון ב-Dan's Fitness

בהחלט לונדון מנסה שיעור אצל Dan's, אימון הכושר הריקוד מביא מקצבים לטינו אמריקאים ללונדון


על ידי אבי שופילד

מעודדים באופן מלא את הצפצפות והריעות של דן. זה סוף המפגש, ויחד עם חצי מהקבוצה, אני עומד לבצע את שגרת הריקודים של הרגאטון שלמדתי זה עתה מול שאר הכיתה. אבל זה הרבה פחות מורט עצבים ממה שזה נשמע – כולם מתחילים למחוא כפיים ולקפוץ בתמיכה בזמן שהמדריך מנחה אותנו, מעודד אותנו לשמור על רמות האנרגיה שלנו גבוהות בעשר הדקות האחרונות של השיעור. האווירה היא חשמלית.

זה מה שעוסק ב-Dan's, הסטודיו לריקוד-כושר באמריקה הלטינית ממש ליד ריג'נט'ס סטריט – שיעורים באנרגיה גבוהה ומרגשת המשלבים תנועות ריקוד חצופות עם תרגילי כושר, הכל לפי קצבים לטינו-אמריקאים תוססים. זה כל כך כיף שזה כמעט מרגיש כאילו אתה לא מתאמן – כמעט. הודות לשימוש ברצועות התנגדות ומשקולות, אתה כן מרגיש את הכוויה, ובין גלגולי הגוף, שייקים של שלל וקפיצות בחזה, יש גם כפיפות בטן, נפילות וכפיפות בטן.

הכושר של דן בלונדוןאבל אתה טועה אם אתה חושב ש-Dan's מיועד רק לרקדנים גדולים. יש בכיתה אנשים מכל היכולות וההתלהבות זוכה לשבחים יותר משכלול המהלכים. למרות שקל להיכנס לרוח הדברים כי דן נראה ומרגיש כמו מועדון לילה: ציורי קיר צבעוניים מעטרים את הקירות, המוזיקה שואבת והאורות אף מתחלפים ומהבהבים לאורך כל השיעור. Dan's מכירה בכך שלחדרי כושר יש גם משיכה חברתית ומעודדת את האורחים להישאר בקומה העליונה ב-Dan's Rhythm Bar, בית קפה המגיש מיצים לאחר אימון, תה ושייק חלבון.

עם שלושה סוגי שיעורים המוצעים, הכושר של דן (אימון ריקוד), הנשמה של דן (שיעורי ריקוד מדיטטיבי) ובית הספר של דן (שיעורים טכניים נוספים) בסטודיו יש משהו לכולם והוא האימון המושלם להגברת האנדורפינים כדי לקבל את פני האביב.

ככה? בדוק את חללי הכושר החדשים בלונדון כדי לנסות

ביקורת: Adam Grooming, Fitzroviza – Absolutely.London

מתנות מתחשבות ליום האם לאמהות מסוגננות