ביקורת: Adam Grooming, Fitzroviza – Absolutely.London

Absolutely London סוקרת את הספרים הגברים היוקרתיים, אדם טיפוח

על ידי אנטוניו דייל פורטה

מגמה חדשה בעולם הטיפוח הגברי מתגלה: סלונים יוקרתיים ועכשוויים מספקים לגברים לא רק מקום להתעצב ולקצץ זקן, אלא גם לשתות משקה, להירגע ולברוח מהעיר השוקקת.

זה בדיוק מה זה Adam Grooming, 'אוסף אטליות טיפוח'. עם שבעה מיקומים ברחבי לונדון, זה הופך במהירות לאחד המקומות המבוקשים ביותר בלונדון לטיפול אישי לגבר. סקרנית לגלות עוד, אני נכנסת לסניף פיצרוביה כדי לחוות את גזרת הבמאי.

נוסדה על ידי Esat Kolege ו-Oytun Pakcan, העיצוב ממזג איכויות של מספרה טורקית עם פשטות וסגנון סקנדינבי, המשקף את גישתו הרעננה של אדם למספרה מסורתית.

את פניי מקבל הספר אקסל, שלאחר מכן ממשיך ב'ייעוץ' ושואל אותי על שגרת השיער והסגנון המועדף שלי לפני שהוא מסביר מה כוללת גזרת המנהל – כביסה, גזירה, יבשה, כביסה שנייה, מגבת חמה, עיסוי קרקפת חיכוך , יבש, גימור וסגנון. זה נשמע כמו תהליך ארוך, והרבה יותר מפורט מהגזירה הרגילה שלי.

אדם טיפוח

אדם מציע ללקוחותיו מגוון של משקאות קבלת פנים, מקפה טורקי ועד להצעות עוצמתיות יותר, ואני בוחר בנגרוני טרי שהוכן, אליו זינקתי ברגעים שבהם אקסל לא הניח כלי חד על ראשי.

התספורת זוכה לרמה של טיפול ותשומת לב שאני לא יכולה לומר שחוויתי בעבר. כל התהליך מעיד בבירור על גבר שמכיר את שיערו. לאחר הגזרה, האפטר פארטי המרגיע של טיפול המגבת החמה הוא פינוק מבורך – מגבת חמה ומבושמת (מאוד) כרוכה בחוזקה סביב הפנים שלי בזמן שאקסל מתחיל לעבוד לעסות את הידיים והגב שלי, מותיר אותי שלווה. השיער שלי מתגלה בדיוק כפי שדמיינתי, ומרוצה מהעשייה החדשה שלי, אני חוזר החוצה אל הלילה הגשום של לונדון בהרגשה די זן.

אדם טיפוח הוא המקום לכל מי שמחפש לתבל את היומיום של חווית התספורת הממוצעת. אני יודע שאני אחפש את אקסל בפעם הבאה שאזדקק ל-R&R באמצע השבוע.

£35, adamgroomingatelier.com

המקומות הטובים ביותר לקבל פירסינג בלונדון

ביקורת: ריקוד רגאטון ב-Dan's Fitness