תצוגה מקדימה: Deborah Lyons S/S 2020 Collection

בהחלט מקדימה את קולקציית אביב/קיץ 2020 החדשה מבית דבורה ליונס, בקרוב נהיה זרים

על ידי זואי דלמר-בסט

המותג המכונה דבורה, שהושק לראשונה בשנת 2016, הופך במהירות לאהוב בקרב אניני אופנה. עם חייטות ללא דופי, סגנון נצחי וגזרות מחמיאות, העיצובים של דבורה עוצמתיים, חזקים ועם זאת יש להם רכות בטוחה המשדרת יכולת. כשנשאלת למי מיועדים הבגדים, דבורה מדמיינת את צרכנית היעד שלה כמנכ"לית ויזמיות מצליחות: "הן נשים עובדות שתמיד עושות דברים ממש מעניינים", היא אומרת. בקיצור, העיצובים שלה מיועדים לנשים שמתלבשות להצלחה.

אבל זה לא אומר שהבגדים שלה מגודרים מדי. בקולקציה הקרובה שלה, Soon We'll Be Strangers, יצירות מחויטות להפליא מתרככות עם מבחר של בדים מפוארים (שרובם הגיעו ממפעלים בריטיים) ותוספת מדי פעם של סלסול, שרוול נפוח וקשת (או שלושתם) אלמנט רומנטי וגחמני לקולקציה.

ללא כותרת

הנושא מאחורי Soon We'll Be Strangers נקרא כמו משהו מתוך אגדה מודרנית. "היה לי רעיון של בחורה שחיה בכל מקום בבריטניה, מישהי מכל מקום או משום מקום, שמוכנה לצאת. יש לה תחושה מאוד בריטית", אומרת דבורה, ועם השילוב המופלא של בדים יוקרתיים, חייטות בולטת והשפעות המגיעות מהמודרני והישן, הקולקציה בהחלט נראית כמו משהו מתוך אגדה נצחית שבה הלובשת היא המספרת. של הסיפור שלהם.

ללא כותרת

כשמעצבים קולקציה חדשה, מעקב אחר הטרנדים האחרונים אינו בעל חשיבות עליונה לדבורה, אם כי צירוף מקרים משמח שמתרחש לא פעם. מה שיותר חשוב, לדעתה, הוא ליצור קולקציות שהן נצחיות ובעלות כוח עמידות. "אני רוצה שהאופנה תחזור להיות משהו שהוא באמת משמעותי ומתמשך", היא אומרת. היא בהחלט מאמינה שעלינו להתרחק מהכיוון של האופנה המהירה ולהתחיל לאהוב באמת את הבגדים שלנו כחלקים בודדים. בפשטות, המסר שלה ברור: אנחנו צריכים ליהנות מללבוש בגדים שעושים לנו טוב, בסביבה שטובה לנו.

deborahlyons.co.uk

ככה? בדוק את הביקורת שלנו על Hurr Collective.

קל לעשות החלפות יופי בר קיימא

רעיונות למתנות ליום האהבה עבורה