קל לעשות החלפות יופי בר קיימא

רוצה להפוך את שגרת היופי שלך לידידותית יותר לסביבה אבל לא בטוחה מאיפה להתחיל? להלן 7 החלפות יופי ברות קיימא קלות להכנה, כדי שתוכלו לוותר על הפלסטיק

על ידי אבי שופילד

שַׁמפּוֹ

שמפו ידידותי לסביבה Biovene החלפות יופי בר קיימאהחליפו שמפו בבקבוק פלסטיק בשמפו בבר ומרכך בבר של Biovène Barcelona. הם מגיעים במגוון פורמולות וריחות חלומיים, משמן ארגן ומנטה לחות לניקוי הדרים הדרים ותיקון קוקוס וקרטין.

5.99 פאונד לבר; lovelula.com

טמפונים

Ohne טמפונים אורגניים ידידותיים לסביבההטמפונים של Ohne הם אורגניים ומתכלים, ולמותג יש גם מגוון של CBD כדי לעזור להילחם בכאבי מחזור. לתקופה נטולת פסולת לחלוטין, השקיעו בא גביע ירח אשר ניתן לכביסה ומחזיק מעמד עד עשר שנים.

100% טמפונים אורגניים, 5.90 פאונד; ohne.co

חומר ניקוי

מאת שרה לונדון יופי בר קיימאמאת שרה לונדון Green Clay Cleansing Balm מגיע בצנצנת נטולת פלסטיק ומכיל רק ארבעה 100% מרכיבים טבעיים: שמן קוקוס, שמן משמש, שעוות דבורים וחימר ירוק צרפתי, שמסיר איפור ולכלוך כמו קסם. בנוסף, זה נטול אכזריות ומתאים לכל סוגי העור.

Green Clay Cleansing Balm, £29.50; bysarahlondon.com

מגבונים לפנים

רפידות להסרת איפור פנים Halo Sustainableנוסדה על ידי גורו היוטיוב קלואי מורלו, Face Halo כבשה את קהילת היופי בסערה – ומסיבה טובה. החליפו מגבוני איפור מעוררי fatberg עם רפידות להסרת איפור לשימוש חוזר של Face Halo. הם צריכים רק מים כדי להסיר פנים שלמות של איפור וניתן לשטוף אותם ולהשתמש בהם שוב. קֶסֶם.

כרית להסרת איפור לשימוש חוזר, 7.00 פאונד; Boots.com

להשלים

מסקרה ניתנת למילוי במבוק Zaoעזבי את אריזת הפלסטיק ובפעם הבאה שנגמרת לך המסקרה הרגילה, החליפו אותה במסקרת האלוורה של Zao Makeup. השפופרת ניתנת למילוי חוזר ועשוי מבמבוק, בנוסף היא מגיעה בתיק שימושי.

מסקרה אלוורה, 20.75 פאונד; gloworganic.co.uk

סַבּוֹן

סבון פחם Up Circle החלפות יופי בר קיימאהיפרדו מבקבוקי סבון משאבת פלסטיק ונסו את צ'אי סבון בר טריו של Up Circle Beauty עבור התחושה החורקת והנקייה הזו, מינוס המזבלה. הוא מגיע בשלושה סוגים, שומר והל, פחם שוקולד וקינמון וג'ינג'ר.

סבון טריו, 14.99 פאונד; upcirclebeauty.com

דֶאוֹדוֹרַנט

דאודורנט טבעי יופי בר קיימאבשילוב אנטיבקטריאלי יעיל, 100% מרכיבים על בסיס צמחי, דאודורנט טבעי זה של אשכוליות ונענע מספק רעננות ממשית לאורך כל היום. לא רק שהבאלזם שומר אותך ללא זיעה, הוא טבעוני עם אריזות ללא פלסטיק.

דאודורנט אשכוליות ומנטה, £11.00; naturaldeoco.com

ככה? בדוק את המקומות הטובים ביותר בלונדון כדי לקבל טיפול פנים

סקירה: Barrecore Refresh Year New Year Challenge

תצוגה מקדימה: Deborah Lyons S/S 2020 Collection