סקירה: Barrecore Refresh Year New Year Challenge

Barrecore מאתגרים את תושבי לונדון להתרענן לשנה החדשה – ארבעה שיעורים בשבוע למשך חודש תמורת 150 פאונד בלבד. קיבלנו – זה מה שקרה

על ידי אבי שופילד

Barrecore הוא אימון הכושר החלוצי של לונדון עם עשרה אולפנים ברחבי הבירה. האימונים בהשראת הבלט משתמשים בתנועות בעלות השפעה נמוכה ומשקל גוף כדי לכוון עמוק לתוך השריר, ויוצרים את ה"שייק Barrecore" המפורסם.

הרעיון הוא שעל ידי חזרה על תנועות זעירות כדי להפעיל את השרירים עד תשישות, ולאחר מכן מתיחה כדי לשחרר אותם, הגוף שלך מתאמן באינטנסיביות אך מבלי להסתכן בפציעה. מובטחות תוצאות מהירות – לא רק גוף חטוב יותר, אלא גם נפש חזקה יותר.

לאחר שעברתי על פני הסטודיו של Barrecore של Islington בדרכי לעבודה במשך חודשים, יצאתי סוף סוף הצעד ונרשמתי אתגר רענון השנה החדשה – ארבעה שיעורים בשבוע במשך חודש שלם.

שבוע 1

אני גורר איתי את החבר שלי לפגישה הראשונה שלי, מפוחדת שאכנס לכת של רובוטים אובססיביים לכושר המשחזרים את שיעורי הבלט הנוראים של ילדותי. מסתבר שאין לי מה לדאוג – הקבוצה קטנה ולא מעוררת אינטימיות בכלל, בנוסף צוות Barrecore סופר ידידותי ומזמין. המדריכה, אסמה, נותנת לנו הנחיות אישיות ועידוד לאורך המפגש.

יש כאן מגוון של אנשים, מגברת בהריון ועד למישהי עם פציעה בגב התחתון, מה שמנחם אותי; לא רובוטים אובססיביים לכושר, רק אנשים נורמליים שמחפשים אימון בחנות אחת.

המפגש מתחיל בחימום: תרגילי ליבה עדינים ותנועות אירוביות כדי לשחרר את הגוף. לאחר מכן, אנו משתמשים בכמה משקולות קלות כדי לאמן את הידיים שלנו, הכל תוך כדי האזנה למוזיקה אופטימית וממריץ. בינתיים הכל טוב.

אבל אז אנחנו עוברים לבאר. והצריבה מתחילה.

אתגר רענון השנה החדשה של Barrecoreמחזיקים את הבר לתמיכה, אנו עובדים על חלקי גוף ושרירים ספציפיים: תחילה הרגליים התחתונות, אחר כך הירכיים, ואז הגלוטס. אני לא אשקר – זה שורף כמו גיהנום ואני רועד תוך רגעים ספורים. כל תנועה נראית זעירה אבל עובדת על כל סנטימטר של שריר, אז זה מרגיש כאילו הרגליים שלי בוערות.

לאחר כל סט אנו מותחים את השרירים, מאפשרים לנו לשחרר כל מתח ונותנים לנו הפסקה מבורכת מהצריבה. אנחנו מסיימים את השיעור בשכיבה על המחצלות כדי לעבוד על הליבה שלנו לפני מתיחה מרגיעה אחרונה.

אני יוצא מהמפגש בהרגשה נהדרת ומוטיבציה לקראת אתגר ינואר. האימון היה קשה, אבל האנדורפינים שלאחר השיעור נכנסו, מותירים אותי באנרגיה ומוכנה לפגישה נוספת בעוד מספר ימים.

שבוע 2

זה השבוע שאני באמת נכנס לאתגר. אני מתקדם מוויתור במהלך הסטים עד להשלמתם המלאה (למרות שזה שורף. הרבה). Barrecore הוא בהחלט עניין של נפש על חומר – הגוף שלי הרבה יותר חזק ממה שאני נותן לו קרדיט עליו ובנחישות, אני יכול לדחוף את אי הנוחות ולהמשיך ללכת. אני מרגיש תחושת הישג עצומה כשאני משלים סטים מאתגרים ומרגיש רזה וחזק יותר עד סוף השבוע. תשכחו מהבלוז של ינואר – יש לי באזז של Barrecore!

Barrecore אתגר ינוארשבוע 3

זה שבוע 3 והכוח שלי השתפר מאוד. אני יכול להחזיק קרשים לזמן ארוך יותר, לשפוף עמוק יותר ולעשות את מהלכי ה"אתגר" המתקדמים יותר כמו הורדת היד מהבר ואיזון. אני מבחין גם בהבדל שטחי בגוף שלי – הבטן שלי מוגדרת יותר והעשבים שלי מרגישים מתוחים ומתוחמים יותר.

אני גם נהנה מכך שאין שני שיעורים זהים, מכיוון שלכל מפגש יש שילובים שונים של מהלכים וציוד כדי לשמור אותו רענן ומרגש. זה גם אומר שאתה אף פעם לא יודע למה לצפות: אתה חושב שסט נגמר, אבל לא – יש עוד! אני אישית אוהב את סוג האתגר הזה מכיוון שהוא שומר אותך ממוקד וברגע.

שלא כמו רוב חדרי הכושר, מפגשי Barrecore נעשים בקבוצות קטנות מאוד – בשיעור חמישי שאליו אני הולך ב-7 בבוקר יש לפעמים רק שלושה משתתפים – מה שאומר שהמדריך תמיד שם לב לצורה שלך ומבטיח שאתה עושה את המהלכים בצורה היעילה ביותר . זה כמעט מרגיש כמו אימון אישי, ואתה לא יכול להתחמק עם רפיון.

ערבבתי את שיעורי Barre Signature שלי עם Barre Restore, שיעור מרגיע של מתיחה ותנועות שיקום כדי לעזור לגוף שלך להתאושש תוך בניית גמישות.

שבוע 4

זה השבוע האחרון של האתגר ואני עצוב לראות אותו מסתיים. אני מצפה לכל שיעור באר, במיוחד לכאלה עם המורים האהובים עליי, והייתה לזה השפעה עצומה על חיי. כל שיעור גורם לי להרגיש חזקה יותר, בטוחה יותר וגמישה נפשית יותר, והמיקום כל כך נוח שזה אומר שאני יכול לקפוץ ל-Barrecore בהפסקת הצהריים שלי או לפני/אחרי העבודה בלי מעקף מסיבי ברחבי לונדון.

אני אהיה כנה, לא ממש הצלחתי לעשות 4 שיעורים בשבוע במשך 4 שבועות – אנשים שכן קיבלו זוג גרביים אחיזה של Barrecore, תיק טוב וסיכוי לזכות בחודש של באר ללא הגבלה – אבל אני' אני עדיין כל כך גאה בהתקדמות שעשיתי. הגוף שלי הפך, פשוטו כמשמעו, למבנה גוף חטוב וחזק יותר, בזמן שאני מרגישה יותר בכושר וחדורת מוטיבציה להיות בריאה. זה נשמע לי כמו הצלחה.

Barrecore.com

ככה? בדוק את מרחבי הכושר החדשים הטובים ביותר בלונדון להתנסות בהם

שאלות ותשובות עם המאמנת האישית טלי ריי

קל לעשות החלפות יופי בר קיימא