ביקורת: טיפול פנים מאת אביגיל ג'יימס

בהחלט סוקר את טיפול הפנים הגיבור מאת אביגיל ג'יימס

על ידי אווה להוצקי

קוד HTML כאן! החלף את זה בכל טקסט לא ריק וזהו.

אביגיל ג'יימס, המכונה לעתים קרובות "מלכת העור" מנהלת את ספא ​​הפנים המבוקש שלה בלב מייפייר, בתוך מלון ביומונט האלגנטי והמפואר. אני כאן עבור טיפול פנים גיבור בן 75 הדקות, המותאם למי שמחפש גוון פנים צלול ובריאות עורית משוחזרת. את פניי מברכת אביגיל עצמה והיא מציגה אותי לחדר הטיפולים, המואר במעומעם ויוצר תחושת שלווה ורוגע.

לפני הטיפול אביגיל ואני דנים ביסודיות בשגרת הניקוי היומית שלי, בתזונה, ברמת הפעילות ובתוספים כדי להבטיח שהיא מבינה היטב את העור שלי ואת ההיסטוריה שלו. הטיפול מתחיל בניקוי משולש המלווה בפילינג כפול ברמה נמוכה. אביגיל עובדת במסכת אנזים חמוציות ואחריה קליפת אוכמניות עם חומצה לקטית. התוצאה, עור רך למגע.

לאחר מכן היא מכינה ומורחת עירוי ויטמין המותאם עם חומרים פעילים ספציפיים לתמיכה באקנה ולהגברת ייצור הפעילות התאית. אני מבלה את החלק האחרון של הטיפול שלי תחת נורת LED של Dermalux שמתמקדת בהפחתת אדמומיות העור שלי.

לבסוף, אביגיל מעסה במסכה מרגיעה לשיקום ותיקון. היא מודיעה לי שהעור שלי כבר נראה צלול ורך יותר ותוך שבוע, יהיה במיטב הפוטנציאל שלו. אביגיל מלאת ידע ומקצוענית אמיתית שמספקת תוצאות אמיתיות – שבוע לאחר מכן העור שלי השתפר בצורה ניכרת.

Brown Hart Gardens, Mayfair, London W1K 6TF; abigailjames.com

קוד HTML כאן! החלף את זה בכל טקסט לא ריק וזהו.

ככה? בדוק את ביקורות היופי האחרות של Absolutely London

11 כדי לבדוק עכשיו

היכן ניתן לקבל את טיפולי הפנים הטובים ביותר בלונדון