11 כדי לבדוק עכשיו

מאולפני ספין חלקים ועד השקות חדשות לצהריים, אלו השיעורים הכי מגניבים וחללי כושר חדשים שכדאי לבדוק עכשיו בלונדון


על ידי הלן בראון ו אבי שופילד

בארי'ס Bootcamp St Paul's

בארי'ס Bootcamp St Paul'sהסטודיו השישי של בארי בלונדון נפתח בסנט פול ומספק שיעורי הליכון ועבודות רצפה ב"חדר אדום" חדש לגמרי. צפו לדחוף את עצמכם לקצה גבול היכולת בעזרת מאמן מוטיבציה, עם הפרס של שייק חלבון טעים בסוף – אנחנו אוהבים את הבננה וחמאת הבוטנים.

barrys.com

מלאך מסגרת

מלאך מסגרתפרייים הביאה את שיעורי הבר הידידותיים, פילאטיס, HIIT, ריקוד ושיעורי טרום ואחרי לידה לאנג'ל, איזלינגטון. בין אם זה ריקוד אירובי לפי המנגינות העדכניות ביותר או באר כדי באמת להפעיל את השרירים האלה, ל-Frame יש מגוון גדול של אימונים בהובלת מדריכים מומחים שישאירו אותך מזמזם עם אנדורפינים.

moveyourframe.com

רעם את דאלסטון

חדר כושר רעםהמנהל הכללי לשעבר בבית סוהו עומד מאחורי חדר הכושר הראשון בעיר "ניטרל פחמן" בדלסטון, אשר נוטע עץ בכל פעם שמזמינים שיעור. מספינינג לספינינג ודדליפט ועד גמילה, לראמבל יש ארבעה אולפנים יוקרתיים לנפש ולגוף. זה קורא לעצמו 'חדר כושר עם מודע' ויש לו יוזמות אקולוגיות אחרות כמו מוצרים מתוצרת בר קיימא וללא פלסטיק חד פעמי באתר.

rumble-gym.com

Orangetheory Fitness Fulham

Orange Theory כושר פולהאםOrangetheory Fitness תוסיף לפורטפוליו ההולך וגדל של אולפני כושר עם אתר חדש ב-Fulham Broadway. Orangetheory מודדת את דופקי הלב של חברים בזמן שהם לוקחים חלק במפגשים מאתגרים של 60 דקות באמצעות הליכונים, חותרים ותרגילים עם משקל רצפה. המטרה היא לבלות לפחות 12 דקות באזור הכתום (84-91%) או האדום (92-100%) כדי לשרוף מקסימום קלוריות גם כאשר הסשן שלך נגמר. חדר הכושר החדש מארח אירוע מכירה מוקדמת מה-31 בינואר עד ה-2 בפברואר כדי לתת לחברים פוטנציאליים הזדמנות לפגוש מאמנים, לגלות עוד על תוכניות הכושר ולזכות בהנחות בלעדיות.

כרטיסים במכירה מוקדמת דרך orangetheoryfulham.lpages.co

בום מחזור ווטרלו

Boomcycle - חללי כושר חדשים בלונדון

אם אתם אוהבים אימון מעורר קלוריות מלווה במנגינות סנסציוניות, אין ספק שתכירו את Boom Cycle. ווטרלו הוא הסטודיו החמישי של המותג למחזורים חלקים שנפתח בלונדון והגדול ביותר שלהם עד כה. המבקרים בכיתה לאתר החדש מקבלים שני אולפני ספין ליהנות, השכרת נעליים חינם, חדרי הלבשה מצוידים בכלי טיפוח העור של REN וכלי עיצוב GHD ושייק ומזנון לשייק טעים לאחר אימון.

boomcycle.co.uk

זיעה של BXR Canary Wharf

SWEAT BY BXR

הסטודיו המוביל בתשלום לרכב, Sweat By BXR פתח אתר שני בקנרי וורף. זהו הסטודיו העצמאי הראשון של המותג (הראשון הוא חלק מחדר כושר האגרוף היחיד של החברים, BXR), והוא יציע את אותם שיעורי קונספט קבוצתיים שעוצבו בשיתוף עם מאמני עילית, אוסטאופתים ופיזיאונים כדי ליצור אימונים מאוזנים בעלי השפעה נמוכה. . החלל החדש אמור להשיק שיעורי צהריים החל מה-4 בנובמבר, בדיוק בזמן לעונת המסיבות ומושלם עבור אלה שמחפשים לשמור על שגרת הכושר שלהם למרות לוח השנה החגיגי עמוס. הלומדים בכיתה יוכלו להפיק את המרב משעת הצהריים שלהם עם שיעור של 35 דקות המיועד להיות קצר, מתוק ומיוזע. למשהו מפחיד יותר… קבל את עצמך ל-Sweat by BXR ביום חמישי בערב, כאשר שיעורי החתימה בשני האולפנים יקבלו עדכון ליל כל הקדושים. ב-Canary Wharf, הזמינו את עצמכם ל-The Blair Wharf Project, בין השעות 18:00-19:30.

sweatbybxr.com

1מלאך המורד

1Rebel, אתר חדש באנג'ל

King of gyms 1Rebel פתחה סטודיו חדש ומגניב בסגנון דיסטופי באנג'ל. כאן תוכלו להשתתף באימון המפרך ביותר של 1Rebel – Reshape. עם סיבובי אש מהירה גב אל גב על הליכון ורצפי משקל דינמיים, זהו שיעור שיאתגר, ישרוף שומן וידחוף אותך לגבולות שלך.

1rebel.co.uk

פלקסולוגיה

פלקסולוגיה, סטודיו מתיחות חדש בלונדון

כולנו יודעים שכדאי לנו להתמתח יותר, אבל אם אתה דומה לנו, לעתים רחוקות אתה מפנה לזה זמן. פלקסולוגיה הוא הסטודיו הייעודי הראשון של לונדון למתיחות, המעודד כל אחד מהאובססיביות לגמישות ועד טירונים להשלים להתרגל עם תוכנית שנקבעה בקפידה של שיעורי מתיחות בסיוע. תוך התחשבות בהיסטוריה, אורח חיים, פציעות ומטרות אישיות, ה-Flex-pert שלך ידריך אותך למתיחה עמוקה שאי אפשר להשיג לבד.

flexologystudio.com

הרמה: התנועה

הרמה: התנועה, סטודיו כושר חדש בשורדיץ'

מרחב הכושר החדש של שורדיץ', Lift: The Movement, מחזיר את האימון שלך ליסודות עם מבחר שיעורים שבמרכזם הפילוסופיה שאיזון פיזי מוביל לאיזון מנטלי. לפתח משמעת באמצעות חיבור הנפש, הגוף והנשמה במהלך מפגש על טבעות התעמלות, עמידת ידיים, עבודה על ניידות או ביצוע ג'יו ג'יטסו ברזילאי.

liftthemovement.com

ענן שנים עשר

ענן 12 יוגה

מספא וסלון ועד בראסרי על בסיס צמחי וחלל משפחתי, Cloud Twelve הוא חלל הבריאות שיש בו הכל. על אחת כמה וכמה עכשיו עם השקת שיעור יוגה זרימת ויניאסה פעמיים בשבוע הפתוח לכל היכולות. השיעורים יסייעו בבניית כוח וגמישות תוך החזרת האיזון הרגשי, המנטלי והפיזי, ולאחר כל אחד מהם ארוחת בוקר טעימה ומזינה.

cloudtwelve.co.uk

פסיקול

פסיקל חדש ווסטבורן גרובסטודיו הספין האהוב בלונדון, Psycle, השיק את האתר הראשון שלו במערב לונדון בווסטבורן גרוב בדצמבר. בסטודיו החדש יש 52 אופניים, מטבח אנרג'י מרווח ושיעורי האנרגיה המדהימים ש-Psycle מפורסמת בהם. תוכנן לדחוף מעבר לגבולות שיעור הספין הממוצע, Psycle טובל אותך באנרגיה של החדר עם רשימת ההשמעה האופטימית שלהם, האווירה כמו מועדון ומדריכי המוטיבציה.

psyklelondon.com

אהב את זה? עיין בסקירה שלנו על שיעורי הספין הטובים ביותר בלונדון.

כיצד לשמור על יציבה טובה ורווחה ליד השולחן

ביקורת: טיפול פנים מאת אביגיל ג'יימס